Page 15 of 101 FirstFirst ... 510131415161720254065 ... LastLast
Results 141 to 150 of 1003

Thread: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

 1. #141
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  837
  Uploads
  1

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  Rrofsh per frekuencat qe ke futur,po mire do te ishte te dinim se cilat kanale jane ne keto frekuenca....

 2. #142
  Senior Member
  Join Date
  05-10-2010
  Posts
  252
  Uploads
  0

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  E ke te shkruajtur Digitalb Satelite .... po ishin per dike qi i kerkoj pak me para .

 3. #143
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  Quote Originally Posted by valbon_2 View Post
  A mund te me tregoj ndokush frekuencat e reja te kanaleve ne vijim: Klan Tv, T, My Music, Music Al, TVSH toksor? Nuk po mund t'i gjej dot.
  Ju pershendes dhe qysh tani ju falemnderit per ndihmen tuaj.
  Frekuenca:10762
  Symbol Rate:27500
  Polarizimi:Horizontal
  Fec:3/4
  DVB-S1 MPEG-2

  Ne kete frekuence jane keto kanale:

  TOP CHANNEL
  TOP NEWS
  BANG BANG
  Explorer Schkence
  Film Aksion
  Film Komed
  RTV 21
  KTV
  T
  Tv Klan
  Ora News
  TVSH Tokesor
  News-24
  x-1

  Radio:
  Top Gold
  SS Radio
  Top Albania
  City Radio
  MM Radio


  Frekuenca:10803
  Symbol Rate:30000
  Polarizimi:Horizontal
  Fec:8PSK 3/5
  DVB-S2 MPEG-4

  Keto kanale mund ti shikoni vetem me
  Digitalb HD ose me modul Conax pairing.

  Ne kete frekuence jane keto kanale:

  TOP CHANNEL HD
  SuperSport HD-5
  SuperSport KS HD
  Junior TV
  CUFO TV
  MY MUSIC
  Explorer Natyra
  Explorer Histori
  Digi plus
  Digi Gold
  Film Autor
  Film Hits
  Film Thriller
  Film Drame
  Klan Kosova
  ABC NEWS
  Shop TV
  MusicAl
  T +1
  x-2

 4. #144
  Junior Member
  Join Date
  30-12-2012
  Posts
  15
  Uploads
  0

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  supersport ne digitalb ne satelit ne cfare frekuence jane

 5. #145
  Junior Member
  Join Date
  30-12-2012
  Posts
  15
  Uploads
  0

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  ne cfare frekuence jane supersport ne digitalb flm

 6. #146
  Senior Member
  Join Date
  05-10-2010
  Posts
  252
  Uploads
  0

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  shiko siper i ke te postume

 7. #147
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  Quote Originally Posted by redisat View Post
  supersport ne digitalb ne satelit ne cfare frekuence jane

  Frekuenca:10845
  Symbol Rate:30000
  Polarizimi: Horizontal
  Fec:8PSK 3/5
  DVB-S2 MPEG-4

  Ne kete frekuence jane keto kanale:

  Film Nje HD
  Film Dy HD
  Plus HD
  Travel Channel HD
  SuperSport HD-1
  SuperSport HD-2
  SuperSport HD-3
  SuperSport HD-4
  Channel One
  UTV News
  SCAN TV
  Planet TV

 8. #148
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,679
  Uploads
  288

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  Per Momentin Free kanali i ri i paketes Tring Smile fr 11427/v/27500 ky kanal ka zevendesuar kanalin Tirana Tv

 9. #149
  Administrator laitram's Avatar
  Join Date
  12-03-2005
  Location
  .fr16
  Posts
  1,978
  Uploads
  33

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  hey mates ju lutem tė ndaluar pėr tė postoni lidhje tė padobishme, kopje atė vetėm si tekst

  BR

  hey mates please stop to post useless links, copy it just as text

  BR

 10. #150
  Senior Member
  Join Date
  05-10-2010
  Posts
  252
  Uploads
  0

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  Kto kanale po transmetojen FTA

  Eutelsat 16E - 11221 H 30000 ,FEC 3/4 ,DVB-S

  Brio,Kanal A,Pop TV,Sport Klub Slo,TV Slo 1 i 2,MRT 1,Klasik TV,Kino,Planet TV,Oto,

Similar Threads

 1. New Ndryshimet dhe frekuencat e fundit
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 23-11-2012, 12:17:39
 2. Frekuencat e Digitalb HD ne tokesor?
  By albsky in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 01-02-2012, 11:18:27
 3. Update Magic, Matrix Cam freskimet e fundit.
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 07-08-2011, 14:57:00
 4. Frekuencat e ERA SHKUP?
  By problemi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 26-03-2010, 21:33:38
 5. Ndihme per frekuencat e digitalb ne angli
  By tani_uk in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 03-09-2009, 13:19:55

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •