Page 7 of 97 FirstFirst ... 25678912173257 ... LastLast
Results 61 to 70 of 962

Thread: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

 1. #61
  Senior Member
  Join Date
  09-05-2013
  Posts
  330
  Uploads
  0

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  Top channel HD ne tokesor eshte koduar tani? Apo ka ndryshuar frekuence se po e shoh qe nuk hapet.

 2. #62
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  769
  Uploads
  84

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  ***useless quote***
  Tani po punon ,kontrolloje.

 3. #63
  Senior Member
  Join Date
  08-12-2007
  Posts
  181
  Uploads
  2

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  Quote Originally Posted by flamurtari View Post
  Ne nje pakete kanalet Gjeorgjane ne Turksat 42 est se shpejti

  Turksat 42Est Fr 11472 H
  DVB-S/MPEG-2 Sr 23740 5/6 Georgian package

  1 TV (Georgia)
  Ajara TV carrier
  Maestro
  test 1
  Rustavi 2
  Imedi TV
  TV 3 3 Arkhi
  Kartuli TV
  TV 25 Batumi carrier
  Do ofrojne ndonje kampionat tjeter apo vetem Champions ligen???

 4. #64
  Contributing Member
  Join Date
  18-05-2009
  Posts
  625
  Uploads
  3

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  dhe a munden te hapen me dm500s,dhe mire ka pyet redi01,,,a do kemi se paki ligen spanjole

 5. #65
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,664
  Uploads
  288

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  Turksat 42 est Fr11472 H
  DVB-S/MPEG-2 SR 24118 3/4 Black Sea Sat (B.S. Sat) Paket 2 Eshte Aktive Paketa Gjeorgjiane
  Fr 12638/v/7600 Fox Life Turkey HD

 6. #66
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,664
  Uploads
  288

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  Ndryshime shume interesante ne satelitin Azerspace 1 46est
  FR 11095 H
  DVB-S/MPEG-2 27500 5/6

  Europe
  NTV Türkiye
  CNBC-E
  NTV Spor
  Yumurcak TV
  Kral Pop
  Star TV
  Yaban TV
  TRT 1 w F S
  ATV Türkiye
  Kanal Türk
  Samanyolu TV
  Mehtap TV
  Fox Türkiye
  Cine 5
  Viva TV
  Akilli TV
  TRT Haber  Fr 11135 H
  DVB-S/MPEG-2 Sr 27500 3/4

  Al Jazeera English
  TMB (Turkish Music Box)
  RBC TV w F
  NTV w F
  Karusel
  EuroNews
  Rossiya 1
  Perviy kanal
  BBC World News
  STS Moskva
  TNT w F
  Pyatnitsa
  REN TV w F
  Shanson
  TRT Avaz
  CNN International Europe

 7. #67

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  Quote Originally Posted by fati54 View Post
  Frekuencat e reja te DGa jane:
  10762 H 27500 3/4 QPSK
  10803 H 30000 3/5 8PSK DVB-S2
  A me ndihmoni pak me kete transponderin e dyte per DGA, nuk po gjej dot 3/5. perdori DM500s. shume faleminderit.

 8. #68

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  fre 10803 h 30000 eshte mpeg 4 nuk shikohet me dm 500s

 9. #69

 10. #70
  Contributing Member
  Join Date
  18-05-2009
  Posts
  625
  Uploads
  3

  Re: Ndryshimet dhe frekuencat e fundit.

  je i sigurte qe i aprovon keto frekuenca ,se une vetem sa shikova dhe nuk ka asgje nga kjo qe thua

Page 7 of 97 FirstFirst ... 25678912173257 ... LastLast

Similar Threads

 1. New Ndryshimet dhe frekuencat e fundit
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 23-11-2012, 12:17:39
 2. Frekuencat e Digitalb HD ne tokesor?
  By albsky in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 01-02-2012, 11:18:27
 3. Update Magic, Matrix Cam freskimet e fundit.
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 07-08-2011, 14:57:00
 4. Frekuencat e ERA SHKUP?
  By problemi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 26-03-2010, 21:33:38
 5. Ndihme per frekuencat e digitalb ne angli
  By tani_uk in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 03-09-2009, 13:19:55

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •