Page 96 of 97 FirstFirst ... 4671869194959697 LastLast
Results 951 to 960 of 963

Thread: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

 1. #951
  Senior Member
  Join Date
  01-09-2009
  Posts
  156
  Uploads
  0

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Quote Originally Posted by filozofi View Post
  mua me dalin me emer ne Hotbird 13, dhe konfirmoj qe punojne shume mire, Sky Uno, dhe Sky Sport
  Persh. Po ne zgemma me can emri dalin keto kanale ne hotbird? Jam munduar ti gjej por nuk kam arritur.
  Flm

 2. #952

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Pershendetje.

  Kush mund te me ndihmoj me frek e RTSH pse sme ka sinjal ne paisje?
  12640 H 10833 . A punon si frekuence se mua nuk me jep sinjal fare?

  FLM

 3. #953
  Senior Member
  Join Date
  01-09-2012
  Posts
  432
  Uploads
  2

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Quote Originally Posted by skerd2018 View Post
  Pershendetje.

  Kush mund te me ndihmoj me frek e RTSH pse sme ka sinjal ne paisje?
  12640 H 10833 . A punon si frekuence se mua nuk me jep sinjal fare?

  FLM
  prsh.. na trego qfar paisje marrse e ki( aparati)?

 4. #954

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Quote Originally Posted by fatmir500 View Post
  prsh.. na trego qfar paisje marrse e ki( aparati)?

  psh

  paisja eshte kineze 8 tuner ne ip. vec kjo frek nuk punon gjitha jane ok
  Attached Images Attached Images

 5. #955
  Senior Member
  Join Date
  01-09-2012
  Posts
  432
  Uploads
  2

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Quote Originally Posted by skerd2018 View Post
  psh

  paisja eshte kineze 8 tuner ne ip. vec kjo frek nuk punon gjitha jane ok
  rreshti i fundit ndroje D bane A

 6. #956

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  jojo e njejta

 7. #957
  Senior Member
  Join Date
  30-11-2011
  Location
  World
  Posts
  155
  Uploads
  4

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  9750.000 beje 10600.000 sepse eshte frekuence e larte. Do aktivizuar edhe 22Khz nese e ka ne setup
  Quote Originally Posted by skerd2018 View Post
  psh

  paisja eshte kineze 8 tuner ne ip. vec kjo frek nuk punon gjitha jane ok

 8. #958

  Thumbs up Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Quote Originally Posted by kliti View Post
  9750.000 beje 10600.000 sepse eshte frekuence e larte. Do aktivizuar edhe 22Khz nese e ka ne setup

  Atehere te falenderoj shume.

  10600 dhe 22khz

  U zgjidh.

 9. #959

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Pershdetj
  Mbasė njė errėsire tė gjathė nga kush nuk di si gjithje ne shqiperi !
  Rtsh HD filloi trasmetimin ne Elbasan ne frekuenca me 2 frekuenca 490000 dhe 570000
  RTSH Sport HD
  RTSH HD
  RTSH 2 HD
  RTSH 3 HD
  RTSH Kuvend
  RTSH Shqip
  RTSH PLUS
  RTSH FILIM
  RTSH 24
  RTSH MUSIC
  RTK

  Marshalla se eshte dhe muaj agjerimi

 10. #960
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  832
  Uploads
  1

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Quote Originally Posted by ylli123 View Post
  Pershdetj
  Mbasė njė errėsire tė gjathė nga kush nuk di si gjithje ne shqiperi !
  Rtsh HD filloi trasmetimin ne Elbasan ne frekuenca me 2 frekuenca 490000 dhe 570000
  RTSH Sport HD
  RTSH HD
  RTSH 2 HD
  RTSH 3 HD
  RTSH Kuvend
  RTSH Shqip
  RTSH PLUS
  RTSH FILIM
  RTSH 24
  RTSH MUSIC
  RTK

  Marshalla se eshte dhe muaj agjerimi
  Me zgemma H7S, bėj kėrkim dhe nuk mė del asgjė... Ndonjė shpjegim.... Faleminderit ...

Similar Threads

 1. New Ndryshimet dhe frekuencat e fundit
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 23-11-2012, 12:17:39
 2. Frekuencat e Digitalb HD ne tokesor?
  By albsky in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 01-02-2012, 11:18:27
 3. Update Magic, Matrix Cam freskimet e fundit.
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 07-08-2011, 14:57:00
 4. Frekuencat e ERA SHKUP?
  By problemi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 26-03-2010, 21:33:38
 5. Ndihme per frekuencat e digitalb ne angli
  By tani_uk in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 03-09-2009, 13:19:55

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •