Page 97 of 97 FirstFirst ... 47728792959697
Results 961 to 967 of 967

Thread: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

 1. #961
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Quote Originally Posted by fati54 View Post
  Me zgemma H7S, bėj kėrkim dhe nuk mė del asgjė... Ndonjė shpjegim.... Faleminderit ...
  Beji nje kerkim manual duke i vendosur frekuencat e mesiperme,kontrollo edhe konfigurimin e tunerit tokesor

 2. #962
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  832
  Uploads
  1

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Quote Originally Posted by benardi View Post
  Beji nje kerkim manual duke i vendosur frekuencat e mesiperme,kontrollo edhe konfigurimin e tunerit tokesor
  Faleminderit, ėshtė nė regull, nuk kishte sinjal nė momentin kur bėra kėrkimin....

 3. #963
  Member
  Join Date
  02-07-2015
  Location
  KS/ALB
  Posts
  71
  Uploads
  0

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Pershendetje, diteve te fundit paketa kroate Arena Sport/Sport Klub nuk me hapet me cccam (Vu+). A eshte problem i pergjithshem apo vetem une e kam kete problem?

 4. #964
  Senior Member M-P's Avatar
  Join Date
  25-12-2010
  Location
  München
  Posts
  567
  Uploads
  5

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Quote Originally Posted by as79 View Post
  Pershendetje, diteve te fundit paketa kroate Arena Sport/Sport Klub nuk me hapet me cccam (Vu+). A eshte problem i pergjithshem apo vetem une e kam kete problem?
  I pergjithshem dhe pse disa thone qe nuk u jane mbyllur kurre.

 5. #965
  Member
  Join Date
  19-06-2009
  Location
  tirana
  Posts
  34
  Uploads
  0

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Per mua jane te mbyllura, pasi ato hapen si ndonje foto dhe keshtu vazhdon gjithe diten.
  Pra per te patur kenaqesine e prezences te kanalit arena sport si foto!

 6. #966
  Member
  Join Date
  02-07-2015
  Location
  KS/ALB
  Posts
  71
  Uploads
  0

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Quote Originally Posted by ilir1 View Post
  Per mua jane te mbyllura, pasi ato hapen si ndonje foto dhe keshtu vazhdon gjithe diten.
  Pra per te patur kenaqesine e prezences te kanalit arena sport si foto!
  Te une nuk hapen fare!

  A do te thote kjo se iki edhe kjo pakete ??

 7. #967

  Re: Ndryshimet dhe Frekuencat e Fundit.

  Se fundmi cfare po iken nuk po kthehet me. Vetem fjale. ☺☺☺

Page 97 of 97 FirstFirst ... 47728792959697

Similar Threads

 1. New Ndryshimet dhe frekuencat e fundit
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 23-11-2012, 12:17:39
 2. Frekuencat e Digitalb HD ne tokesor?
  By albsky in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 01-02-2012, 11:18:27
 3. Update Magic, Matrix Cam freskimet e fundit.
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 07-08-2011, 14:57:00
 4. Frekuencat e ERA SHKUP?
  By problemi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 26-03-2010, 21:33:38
 5. Ndihme per frekuencat e digitalb ne angli
  By tani_uk in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 03-09-2009, 13:19:55

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •