Results 1 to 2 of 2

Thread: cili eshte moduli me i mire per momentin?

 1. #1

  Question cili eshte moduli me i mire per momentin?

  pershendetje te gjitheve.Doja te dija se cili eshte moduli me i mire tani per tani matrix revolution,dragon apo ka ndonje tjeter me te mire?faleminderit

 2. #2

  Re: cili eshte moduli me i mire per momentin?

  pershendetje

  Mua ma mer mendja se Dragon modul esht ma i miri ndersa MRV nese perdor kart origjinale shum shpejt nxehet dhe nderprehet programni gjithashtu edhe Diablo esht shum i mir.

  Me respekt

Similar Threads

 1. Rai eshte mbyllur?
  By fati54 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 13-07-2009, 19:23:24
 2. paketa me e mire televizive per momentin
  By flor1 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 11-03-2009, 02:52:54
 3. Question update moduli MRV
  By kapoaug in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 29-01-2009, 00:04:21
 4. New Sa mire qe ju gjeta
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 29-12-2008, 02:33:27
 5. Question Kush eshte aparati sat me i mire?
  By sakoal in forum Albanian / Shqip
  Replies: 12
  Last Post: 27-07-2008, 22:52:08

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •