Results 1 to 3 of 3

Thread: Informacin per te gjitha aparatet marrese satelitor vetem me video dhe pak fjale.

 1. #1

  Informacin per te gjitha aparatet marrese satelitor vetem me video dhe pak fjale.

  Un jam shum i ri ne kete forum po gjithashtu dhe ne lidhje me iformacionin ne lidhje me keto aparate satelitore,vetem pasjoni me shtyn qe te zbuloj dhe te mesoj dicka me shum sec di.
  Por me sa po shoh pjesa me e madhe e diskutimeve qe behen ne kete forum jane pak sa te veshtira per tu kuptuar nga nje fillestare ne kete fushe.
  Keshtu nese nuk gabohem po tentoj te hap nje teme te tille.

 2. #2

  Re: Informacin per te gjitha aparatet marrese satelitor vetem me video dhe pak fjale.

  si ta konfigurosh dreambox 500s
  jo vetem nga youtube

 3. #3
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Informacin per te gjitha aparatet marrese satelitor vetem me video dhe pak fjale.

  Quote Originally Posted by jetmir2012 View Post
  si ta konfigurosh dreambox 500s
  jo vetem nga youtube
  informacione ke sa te duash per dreambox dhe per aparatet e tjere : tema mbyllet

Similar Threads

 1. Info Next - Nextwave dhe te gjitha versionet - Firm - Soft - Flash Etj.
  By xhaferi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 154
  Last Post: 13-05-2014, 18:46:02
 2. Pyetje per aparatet digitale jo HD
  By olsian in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-01-2012, 00:55:42
 3. Probleme te ndryshme me aparatet
  By jorida2008 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 27-12-2011, 20:32:09
 4. Servis Satelitor
  By inter4ever in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 12-04-2011, 11:09:29
 5. Info BOOT ON(error Solved) _Riparime per Aparatet me Chip ALI
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 19
  Last Post: 14-10-2010, 22:27:42

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •