Results 1 to 4 of 4

Thread: Idman per aparatin Starsat SR x50 CU USB

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  07-10-2008
  Posts
  17
  Uploads
  0

  Idman per aparatin Starsat SR x50 CU USB

  Pershendetje,

  Kam kohe qe s'shfletoj/postoj me kete faqe, prej kohes se mbylljes perfundimtare te DigiTV, por para pak ditesh me kane informuar se me aparatin tim satelitor Starsat SR x50 CU USB ende mund te hap nje kanal per sport, kanalin Idman.

  Aparati im eshte me soft te 2007-2008, nese ka ndonjeri info, mund te me thoni nese mund ta hap kete kanal, ne cilin sistem duhet t'i fut celesat, dhe cili eshte celesi i vlefshem?

  Faleminderit!

 2. #2
  Senior Member njazi's Avatar
  Join Date
  03-03-2011
  Posts
  1,473
  Uploads
  471

  Re: Idman per aparatin Starsat SR x50 CU USB

  eshte nje teme e hapur per starsat

 3. #3
  Banned
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Vlore
  Posts
  661
  Uploads
  0

  Re: Idman per aparatin Starsat SR x50 CU USB

  Quote Originally Posted by endacaku View Post
  Pershendetje,

  Kam kohe qe s'shfletoj/postoj me kete faqe, prej kohes se mbylljes perfundimtare te DigiTV, por para pak ditesh me kane informuar se me aparatin tim satelitor Starsat SR x50 CU USB ende mund te hap nje kanal per sport, kanalin Idman.

  Aparati im eshte me soft te 2007-2008, nese ka ndonjeri info, mund te me thoni nese mund ta hap kete kanal, ne cilin sistem duhet t'i fut celesat, dhe cili eshte celesi i vlefshem?

  Faleminderit!
  Endacaku sic shkruan edhe ti ke kohe qe nuk je futur ne kete forum mjafton te lexosh pak me shume ne kete seksion ku po shkruan tani dhe nuk ka nevoje te besh postime te panevojshme ,te lutem lexo postimet qe jane bere ne kete seksion i ke gati softin me celsat dhe shpegimet e nevojshme.Faleminderit per mirekuptimin

 4. #4
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Idman per aparatin Starsat SR x50 CU USB

  me softin e fundit te hedhur te tema e star-sat nga lord of sat hapet rehat fare,tema ketu mbyllet sepse ka nje teme per kete dekoder

Similar Threads

 1. Question Soft per aparatin e digitalb
  By milanisti2 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 24-12-2010, 09:46:44
 2. procedura per futjen e keys ne aparatin e sat+
  By the_shepherd in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 02-12-2010, 21:55:21
 3. Ndihm per aparatin Dreamax DT470
  By omeri in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 26-02-2010, 16:18:13
 4. Question Nje mendim per aparatin OPTIBOX 550S
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 05-10-2009, 16:34:12
 5. ndihme per aparatin e tringut
  By geno vlora in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 31-05-2009, 14:51:34

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •