Results 1 to 3 of 3

Thread: Ndihme

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2012
  Posts
  126
  Uploads
  0

  Ndihme

  Pershendetje mund teme thote njeri cmund te bej me nje mvision fcis 7000 pasi e azhornova nga gjendja e crregullt qe kishte dmth pasi i bera nje boot loader bashke me firmware e ia kthej personit qe ekishte sa e fut ne pune ai kthehet prap si ishte dh un prap i hedh botloader por pasi e fshin dhe pastron flashin nuke merr me sw e nuk i shkruan te dhenat e sw bootloader e tregon error sepse kur e bera ne fund tregon good po r tani vetem ne pc perfundon e thot good kur mbaron shkarkimi kurse ne aparat vetem kur pastrohet flash memoria e sa fillon te shkruhe te dhena aparai tregon ne ekran error ju lutem te me ndihmoje njeri?

 2. #2
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Ndihme

  cfare firmware i ke vendosur dekoderit? Po ndonje foto mund ta sjellesh ketu?

 3. #3
  Senior Member njazi's Avatar
  Join Date
  03-03-2011
  Posts
  1,473
  Uploads
  471

  Re: Ndihme

  Quote Originally Posted by dedalus78 View Post
  Pershendetje mund teme thote njeri cmund te bej me nje mvision fcis 7000 pasi e azhornova nga gjendja e crregullt qe kishte dmth pasi i bera nje boot loader bashke me firmware e ia kthej personit qe ekishte sa e fut ne pune ai kthehet prap si ishte dh un prap i hedh botloader por pasi e fshin dhe pastron flashin nuke merr me sw e nuk i shkruan te dhenat e sw bootloader e tregon error sepse kur e bera ne fund tregon good po r tani vetem ne pc perfundon e thot good kur mbaron shkarkimi kurse ne aparat vetem kur pastrohet flash memoria e sa fillon te shkruhe te dhena aparai tregon ne ekran error ju lutem te me ndihmoje njeri?
  ketu ke gjithÁka ne lidhje me problemin tuaj

Similar Threads

 1. ndihme
  By exon12 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 09-10-2010, 23:52:40
 2. Pak ndihmň
  By xoninet in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 09-12-2009, 14:57:34
 3. Ndihme!!!!
  By nicko1234 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 03-12-2008, 22:21:18
 4. Question Ndihme
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 01-11-2008, 19:32:48
 5. ndihme
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 01-11-2008, 18:58:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •