Results 1 to 2 of 2

Thread: EDISION, Enigma2, PKT_E2_NEBULA_v1 plugin за динамичен адрес

Member
    Uploads
    1

EDISION, Enigma2, PKT_E2_NEBULA_v1 plugin за динамичен адрес

Имам едно питане относно плъгина DynDNS по принцип за приемниците с SH4 с имидижи Мъглявината (Nebula) поляците.
    Не ползвам DydDNS клиенти а NO-IP, в началото имаше в плъгините такъв, но в последствие го махнаха, а dyndns не опреснява no-ip клиенти.

Та въпроса ми е. Някой има ли представа как може да се пусне такъв плъгин и има ли го някъде.

Благодаря предварително.

Super Moderator turbopower's Avatar
    Uploads
    112

Re: EDISION, Enigma2, PKT_E2_NEBULA_v1 plugin за динамичен адрес

Quote Originally Posted by tedy58 View Post
    Имам едно питане относно плъгина DynDNS по принцип за приемниците с SH4 с имидижи Мъглявината (Nebula) поляците.
    Не ползвам DydDNS клиенти а NO-IP, в началото имаше в плъгините такъв, но в последствие го махнаха, а dyndns не опреснява no-ip клиенти.

Та въпроса ми е. Някой има ли представа как може да се пусне такъв плъгин и има ли го някъде.

Благодаря предварително.
    Повечето рутери поддържат такъв плъгин. Настрой го директно там.
    Нещо май ми намирисва като с историята като TBS и AZbox. Големи реклами бяха за това оборудване и накрая софтуерно пълен провал. Накупиха си хората такива приемници sh4 какви ли не суперлативи имаше по форумите за Edision и Golden media. В момента се оказва че новите версии на SPARK работят по-лошо от старите, а енигмата и липсва стабилност и различни плъгини издишат. Жалко че посъветвах няколко колеги да си купят такива приемници явно съм направил грешка.