Results 1 to 2 of 2

Thread: line cline ose flin

 1. #1
  New Member
  Join Date
  28-11-2012
  Posts
  3
  Uploads
  0

  line cline ose flin

  tung tung e kam nje dreambox 800hd po du me kreju nje cline ose fline
  kam deshir mem ndimu dikush

  a bon me dit se shka duhet me pas saksisht ne ccam.conf

  dhe qysh duhet me kriju cline dhe fline

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: line cline ose flin

  Si fillim duhet te prezantohesh tek tema e perezantime te antarit te ri. Pastaj te lexosh rregulloren ne menyre qe mos ta shkelesh ate dhe me pas te kerkosh ndime ne forum. Ekziston nje teme per diskutime per card sharing dhe poashtu ka plot manuale ne shqip ku tregojne se si ndertohet dhe konfigurohet CCcam.cfg Dhe per kete arsye tema mbyllet.
  Quote Originally Posted by mala61 View Post
  tung tung e kam nje dreambox 800hd po du me kreju nje cline ose fline
  kam deshir mem ndimu dikush

  a bon me dit se shka duhet me pas saksisht ne ccam.conf

  dhe qysh duhet me kriju cline dhe fline

Similar Threads

 1. multics r63 59 profiles cache/n-line/mgcamd/c-line
  By feedsate in forum MultiCS Exchange: Cache
  Replies: 0
  Last Post: 06-10-2012, 08:31:28
 2. Replies: 0
  Last Post: 07-11-2010, 17:08:50
 3. BSC full HD - in NewCS, Exchange: N-line to N-line, C-line to C-line
  By galiano in forum CCcam Exchange: in NewCS
  Replies: 0
  Last Post: 03-09-2010, 18:05:53
 4. inter only if u have a green line or a strng blue line
  By evilwolfs in forum Mbox Exchange: Free
  Replies: 0
  Last Post: 11-01-2010, 21:41:00

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •