Results 1 to 4 of 4

Thread: Безплатни сървари

Super Moderator turbopower's Avatar
    Uploads
    113

Безплатни сървари

Колегите които се интересуват от използване на безплатни сървъри могат да погледнат тук http://www.satsupreme.com/forumdispl...ee-Cardservers
    Има и подфорум за коментари, така че лесно можете да разберете кои сървър работи добре и кой не.

За пояснение към хората които не са запознати, това са линии от сървари които се дават за тестово използване. Няма гаранция колко ще е активен сървара или качеството на картите.

Re: Безплатни сървари

Безплатен обяд няма.
    Тези които пускат така за нищо според мен събират ip-та за таргет после си ги `зимат` в бот листа след обработка на "клиента" после ползвай/продавай... :)

Senior Member dstb's Avatar
    Uploads
    1

Продавай, ама ако има кой да купува ....
    Според мене тези ги събират от сайтовете и форумите за целта, постват ги тука заради звезди и постове. Иначе си прав, вероятно и това се случвва по самите сървъри. А и вероятно се прави оценка на търсенето по този начин. :)

Super Moderator turbopower's Avatar
    Uploads
    113

Идеята на този пост е да си пробваш нов кам или нов приемник нещо такова. Ако не си безразсъден и не си отвориш всички портове към приемника и го караш с много стар имидж не виждам някаква опасност. Дори да ви знаят ипто голяма работа, не забравяйте че от всеки сайт които използвате ви го знаят. Само бягайте от такива които искат регистрация, понеже може да ви оспамят пощата. Никога не съм използвал такива сървари, според мен риска е средно голям за да се използват, за кратък тест. Тук форума няма полза от тази работа, много хора искат просто линия за някакъв тест, ето от такива теми може да се вземе.

Аз лично биз използвал такава линия за да проверя някои оператор дали има интересни канали, слагам линията виждам какво е положението и след това си търся някаква постоянна по размените.