Results 1 to 6 of 6

Thread: ndihme si ti fus program dgitalbit

 1. #1
  New Member
  Join Date
  09-11-2006
  Posts
  6
  Uploads
  0

  ndihme si ti fus program dgitalbit

  kam aparat digitalb por dua ti fus frekuenca dhe satelit te tjer me an te kompiuteri
  me respekt Redi

 2. #2

  Re: ndihme si ti fus program dgitalbit

  redi specifikoje te lutem llojin (tipin)e risiverit qe disponon ne menyre qe nese mundemi te ndihmojm.
  Pershendetje

 3. #3
  New Member
  Join Date
  09-11-2006
  Posts
  6
  Uploads
  0

  Wink Re:dt470

  me duhet per kete te sat + nese mundesh se digitalbin e rregullova
  dremax dt470
  Faleminderit per interesimin

 4. #4
  Member neo17's Avatar
  Join Date
  07-09-2006
  Location
  Albania
  Posts
  74
  Uploads
  1

  Re: ndihme si ti fus program dgitalbit

  ej o red. digitalbi satelitor eshte opentel.n.q.s do softin e fundit me celesa kerko tek satnet. sa per sat+ nuk di per me pc por sec eshte nje menyre ti fusesh celsa me pult.shnet

 5. #5

  Re: dt470

  Quote Originally Posted by REDEVIL View Post
  me duhet per kete te sat + nese mundesh se digitalbin e rregullova
  dremax dt470
  Faleminderit per interesimin

  o lale ca software i instalove aparatit te digitalbit se edhe mua me duhet.
  te pershendes

 6. #6

Similar Threads

 1. ndihme
  By balaku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 13-09-2009, 12:51:38
 2. Question Ndihme
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 13-08-2009, 17:27:20
 3. Ndihme!!!!
  By nicko1234 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 03-12-2008, 22:21:18
 4. Question Ndihme
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 01-11-2008, 19:32:48
 5. ndihme
  By extralloto in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 13-02-2008, 01:06:16

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •