Results 1 to 3 of 3

Thread: Medi@link Galaxy

 1. #1
  Senior Member aldo224's Avatar
  Join Date
  08-10-2008
  Posts
  301
  Uploads
  0

  Medi@link Galaxy

  Pershendetje:
  Kerkoj nje ndihme nga ju nese eshte e mundur dhe nese ka ndonjeri nga ju dijeni normalisht.
  Kam ne dore nje aparat Medi@link Galaxy dhe nuk di ku mund te gjej softwer per kete aparat. Aparati punon me linje interneti si DM por vetem me softwerin qe ka te hedhur hap gati 80% te kanaleve por jo kanalet shqiptare. Kanalet shqiptare i hap vetem nese i vendos linje serveri. Aktualisht e kam ne gjendje pune sepse aty ku e bleva i kaluan softwerin ata te dyqanit dhe kur i pyeta se ku mund te gjeja versionet e reja per kete me thane qe shiko se i gjen ne internet. Une doja thjesht te di ne ka ndonjeri nga ju idene se ku mund te mar softwerat e rinj per kete aparat dhe nese e njef ndonjeri si aparat cfare cilesi dhe cfare te metash ka.
  Faleminderit.

 2. #2
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Medi@link Galaxy

  Quote Originally Posted by aldo224 View Post
  Pershendetje:
  Kerkoj nje ndihme nga ju nese eshte e mundur dhe nese ka ndonjeri nga ju dijeni normalisht.
  Kam ne dore nje aparat Medi@link Galaxy dhe nuk di ku mund te gjej softwer per kete aparat. Aparati punon me linje interneti si DM por vetem me softwerin qe ka te hedhur hap gati 80% te kanaleve por jo kanalet shqiptare. Kanalet shqiptare i hap vetem nese i vendos linje serveri. Aktualisht e kam ne gjendje pune sepse aty ku e bleva i kaluan softwerin ata te dyqanit dhe kur i pyeta se ku mund te gjeja versionet e reja per kete me thane qe shiko se i gjen ne internet. Une doja thjesht te di ne ka ndonjeri nga ju idene se ku mund te mar softwerat e rinj per kete aparat dhe nese e njef ndonjeri si aparat cfare cilesi dhe cfare te metash ka.
  Faleminderit.
  ketu ke sofwer dhe tols per aparatin por me pare duhet te regjistrohesh tek ky forum

  Medi@link Galaxy

 3. #3
  Senior Member stv2008's Avatar
  Join Date
  09-05-2010
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  333
  Uploads
  46

  Re: Medi@link Galaxy

  Original Firmware per Medi@link Galaxy

Similar Threads

 1. Apple wil Samsung Galaxy S III en Galaxy Note-verbod
  By tokoroko in forum Het Laatste Satelliet TV Nieuws
  Replies: 0
  Last Post: 03-09-2012, 16:57:40
 2. Samsung: probleem Galaxy SII door router D-Link
  By tokoroko in forum Het Laatste Satelliet TV Nieuws
  Replies: 0
  Last Post: 21-06-2012, 17:32:20
 3. Dolly Buster Medi 13e
  By fjmog in forum CCW and DCW
  Replies: 1
  Last Post: 25-06-2011, 08:54:04
 4. HEAD Medi@link ML 9700 HD
  By wahid in forum He@d Firmware
  Replies: 0
  Last Post: 12-10-2010, 23:46:54
 5. HEAD Medi@link ML 9700 HD
  By wahid in forum He@d Firmware
  Replies: 0
  Last Post: 03-09-2010, 20:18:51

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •