Results 1 to 3 of 3

Thread: Pytje!

 1. #1

  Pytje!

  Jungjat jeta miq, deshta te jau bej disa pytje rreth cardsharingut
  1. A ka mundesi nje linje share qe marr nga ndonje web te bej reshare (Nese po si)
  2. Nese nuk ka mundesi a keni mudensi te me gjeni disa webfaqe ku mund te blej Line me reshare me 13.0 16.0. dhe 19.2 full

  Faleminderit :)

 2. #2

  Re: Pytje!

  Asht pytja e 5 nkit forum per gjithqka kurr kerkush pergjigje sum kthei

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Pytje!

  per pyetjen nr1 nuk eshte e mundur pasi linjat e forumeve jane test dhe zgjasin shume pak.

  per pyetjen nr2 perdor google pasi ketu nuk lejohen linjat me pagese ne publik.

  tema mbyllet.

Similar Threads

 1. Pytje Digitalb
  By rrex in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 20-12-2011, 13:43:17
 2. Question Kam nje pytje ,
  By blerimshala in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 16-12-2010, 00:20:41
 3. [Pytje] Rreth Reserverit?
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 17-02-2009, 22:33:01
 4. Nj pytje
  By kemaa.rr in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 20-01-2009, 18:19:00
 5. Question Kshill,Ndihm,Pytje
  By fa3tos in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 17-01-2009, 17:49:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •