Results 1 to 3 of 3

Thread: Ndihme

 1. #1
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Ndihme

  Pershendetje me ra ne dore nje aparat EDISION ARGUS 2in1 miniplus highspeed, po mundohem per ti hedhur nje sw por po has shume probleme te dhenat e aparatit jane keto MODEL ID Argus mini, SWVERSION 0A010800_1.4.10 , HW VERSION APOLLO, LOADER VERSION 1.1.2 ,panel version 0218010e po shikoj ka shume suport por kur i hedh sw me usb me thote bootloader mismatch, kam frike se duhet ti rris bootlader sepse sw qe kam gjetur e kane 1.1.6 dhe prandaj nuk i vene, po patet ndonje sugjerim me ndihmoni. flm

 2. #2
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  769
  Uploads
  84

  Re: Ndihme

  Quote Originally Posted by efenberg View Post
  Pershendetje me ra ne dore nje aparat EDISION ARGUS 2in1 miniplus highspeed, po mundohem per ti hedhur nje sw por po has shume probleme te dhenat e aparatit jane keto MODEL ID Argus mini, SWVERSION 0A010800_1.4.10 , HW VERSION APOLLO, LOADER VERSION 1.1.2 ,panel version 0218010e po shikoj ka shume suport por kur i hedh sw me usb me thote bootloader mismatch, kam frike se duhet ti rris bootlader sepse sw qe kam gjetur e kane 1.1.6 dhe prandaj nuk i vene, po patet ndonje sugjerim me ndihmoni. flm
  Per softe zyrtare mund te shikosh te faqja zyrtare e EDISION qe eshte Ketu
  Softi i fundit eshte 05.02.2013

 3. #3
  VIP Member OVES12's Avatar
  Join Date
  16-06-2009
  Location
  Shqiponja
  Posts
  2,089
  Uploads
  1,124

  Re: Ndihme

  provoje me kete Loader dhe me RS232

  jo me usb
  Attached Files Attached Files

Similar Threads

 1. Ndihme Cas 3+
  By taku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 10-05-2010, 13:09:11
 2. Ndihme!
  By Kujdes99 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 26-04-2010, 16:04:51
 3. ndihme per mua
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 26-02-2010, 23:43:59
 4. Ndihme
  By bajern in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 13-01-2010, 23:54:41
 5. Ndihme!!
  By nicko1234 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 15-03-2009, 18:37:25

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •