Page 1 of 86 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 854

Thread: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

 1. #1
  Super Moderator fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,203
  Uploads
  111

  Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Pershendetje te Nderuar Antare!

  Sipas porosise te administratorit qendror ketej e tutje s'lejohen m temat e hapura qe kane mbi 1000 postime dhe duhen mbyllur.

  Per kete arsye po i rihap te reja ato qe do te mbyll sepse kane kaluar 1000 postimet.

  Jeni te lire te vizitoni keto tema edhe pse jane te mbyllura.

  Lexim/ndihme te mbare gjithe antareve dhe stafit!


  Temat e vjetra i gjeni me poshte:

  3. http://www.satsupreme.com/showthread...Falas!/page101 prej 25.05.2011 deri ne 12.03.2013

  2. http://www.satsupreme.com/showthread...Falas!/page102 prej 10.05.2010 deri ne 25.05.2011

  1. http://www.satsupreme.com/showthread...-Falas/page190 prej 25.11.2008 deri ne 10.05.2010

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  08-09-2008
  Posts
  113
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!

  Linja per sonte barcelona-milan
  kerkesat ne pm

 3. #3

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!

  Mirmbrema te gjitheve mund te me ndihmoje ndonjeri me ndonje linje per keto dy dite se kam probleme me serverin.pm

 4. #4
  Member
  Join Date
  30-09-2005
  Location
  anywhere
  Posts
  69
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!

  Pershendetje. A ka ndonjeri mundesi per nje line me 23/03/2013 per te pare ndeshjen Norway-Albania?
  Neqofte se po kontakt ne PM.

 5. #5
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,275
  Uploads
  39

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!

  ndeshja me sa e shof une tek livesat eshte sot me dt 22 jo me dt 23.

  un jam jashte sot dhe smundem te dergoj gje, por si gjithmone kur luan kombetarja jepen linja falas.
  vetem ne privat, por skam pasur kerkesa dhe ty tel exova vetem tashi dhe skam mundesi te pergjigjem.

  ndeshjen mund ta shikoni ne keto kanale meqe ssporti eshte i bllokuar
  Al Jazeera Sport +1
  TV2 (norway) / HD

 6. #6

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!

  A ka ndonjeri mundesi per nje linje per te pare ndeshjen Norvegji-SHqiperi. ne pm flm

 7. #7
  Contributing Member
  Join Date
  18-05-2009
  Posts
  613
  Uploads
  3

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!

  pershendetje te gjithve,a keni mundesi ndonje linje sot per ndeshjet qe fillojne sot ,nese ka mundesi,flm

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  24-10-2011
  Posts
  195
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!

  prsh
  a ka mundesi ndonje te me sjelle ndonje linje vetem sa per ta testuar ne aparatin tim.pm
  klm

 9. #9

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!

  pershendetje kam nje dm800hd kush me jep nje linje te perhershme

 10. #10
  Member
  Join Date
  18-09-2008
  Location
  albania
  Posts
  29
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!

  ndonje linje per ligen e kampioneve per sot a me ndimon kush

Page 1 of 86 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. Replies: 999
  Last Post: 15-09-2015, 13:47:24
 2. Old Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!
  By OnePiece in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 12-03-2013, 12:31:40
 3. Info Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 11-11-2011, 23:26:01
 4. Old mbyllur - Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1013
  Last Post: 25-05-2011, 14:11:47
 5. Old Mbyllur-Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1891
  Last Post: 10-05-2010, 21:36:51

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •