Page 83 of 83 FirstFirst ... 33587378818283
Results 821 to 826 of 826

Thread: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

 1. #821

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Quote Originally Posted by nushi-73 View Post
  Nese I duhen dikuj
  Bein sport prej 1 deri 12 stabile iptv m3u
  Te me lajmrohen
  Ju pershendes
  Po deshe mi dergo mua, flm.

 2. #822
  Junior Member
  Join Date
  11-09-2014
  Posts
  23
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Pershendetje. Kush me sugjeron iptv te qendrueshme per kanalet italiane e franceze. flm

 3. #823
  Member TvSatMedia's Avatar
  Join Date
  18-03-2017
  Location
  SatSupreme
  Posts
  85
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Quote Originally Posted by enxhim View Post
  Pershendetje. Kush me sugjeron iptv te qendrueshme per kanalet italiane e franceze. flm
  kontakto ne pm me nushi-73

 4. #824
  Senior Member
  Join Date
  02-07-2006
  Posts
  202
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Kush ka nje cline te mire per test Cccam, mbasi kam nje abonim por pothuaj te gjitha paketat jane me freeze dhe kanalet hapen me vonese. Dua qe te kontrolloj nese e ka fajin linja apo Cccami. Gjithashtu me kete linje me pare punonte shume mire edhe Mgcami ndersa tani nuk punon fare. Kam instaluar edhe Free-Ccam dhe me linjat qe mar per Oscam punon shume mire. Kush mund te me ndihmoje te komunikojme ne pm. F.L.M

 5. #825
  Junior Member
  Join Date
  23-01-2014
  Posts
  11
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  per glent---fike dhe ndise TV.shko te ss-iptv me thuaj esht ne rregull. ste vijn mess ne pm.per glent

 6. #826

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Daily free IPTV Channels
  Attached Files Attached Files

Page 83 of 83 FirstFirst ... 33587378818283

Similar Threads

 1. Replies: 999
  Last Post: 15-09-2015, 13:47:24
 2. Old Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!
  By OnePiece in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 12-03-2013, 11:31:40
 3. Info Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 11-11-2011, 22:26:01
 4. Old mbyllur - Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1013
  Last Post: 25-05-2011, 14:11:47
 5. Old Mbyllur-Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1891
  Last Post: 10-05-2010, 21:36:51

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •