Page 86 of 86 FirstFirst ... 36617681848586
Results 851 to 858 of 858

Thread: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

 1. #851
  Senior Member
  Join Date
  07-08-2013
  Posts
  223
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Kam provuar disa cline por Albanika sat nuk me hapet, ka ndonje server qe e hap kete pakete apo jo, nese po ju lutem me jepni nje test, kaloni mire Shqipe.

 2. #852

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  kerkoj dvbt tring, c=c , me skyde

 3. #853
  Contributing Member The-Rock's Avatar
  Join Date
  07-01-2009
  Location
  The-Rock
  Posts
  343
  Uploads
  6

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  pershendetje nese ndonje nga antaret e forumit ka nje linje per paketen kosovare pra per keta kanalet qe jon shtu


  KTV Kohavision HD
  Klan Kosova HD
  RTV 21 HD
  RTV 21
  Kohavision
  Klan Kosova
  Arta
  RRokum
  RTV 21 Plus

  me dergoni nje mesazh privat edhe folim edhe per pages

 4. #854
  Senior Member
  Join Date
  08-03-2014
  Location
  elbasan
  Posts
  129
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Mirembrema!
  Kush ka naj linje falas per ca kohe,ne pm ju lutem!
  Flm!

 5. #855

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  o cuna a ka ndonjeri tringdvb-t me 098c ne privat. C=C. me duket sikur po shkruaj ne nje forum jo shqiptar.

 6. #856
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,584
  Uploads
  286

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Quote Originally Posted by artikulli View Post
  o cuna a ka ndonjeri tringdvb-t me 098c ne privat. C=C. me duket sikur po shkruaj ne nje forum jo shqiptar.
  C'lidhje ka kjo qe po shkruan,nqs spo te pergjigjet njeri i bie qe ska,dhe ska nevoje te postosh 100here per te njejten gje.kalofsh mire

 7. #857
  Junior Member
  Join Date
  11-10-2015
  Posts
  16
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Kohavision HD
  Klan KHK HD
  RTV 21 HD
  RTV 21
  Kohavision
  Klan Kosova
  Arta
  RRokum
  RTV 21

  Prsh te gjithve ne kete forum a ka mundesi nje cline falas falas albaniasat ?

 8. #858
  Junior Member enigma.2's Avatar
  Join Date
  09-11-2017
  Location
  Europe
  Posts
  12
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  pershendetje kerkoj nje c liine per pink dhe freesat eu16e

Page 86 of 86 FirstFirst ... 36617681848586

Similar Threads

 1. Replies: 999
  Last Post: 15-09-2015, 13:47:24
 2. Old Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!
  By OnePiece in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 12-03-2013, 12:31:40
 3. Info Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 11-11-2011, 23:26:01
 4. Old mbyllur - Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1013
  Last Post: 25-05-2011, 14:11:47
 5. Old Mbyllur-Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1891
  Last Post: 10-05-2010, 21:36:51

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •