Page 81 of 81 FirstFirst ... 31567176798081
Results 801 to 803 of 803

Thread: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

 1. #801
  Senior Member nushi-73's Avatar
  Join Date
  13-09-2008
  Posts
  114
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Quote Originally Posted by mamurrzaku View Post
  Prsh Magnus,si Nushi,si Windows kohe me pare kane shperndare shum iptv falas.
  Nuk eshte e thneme qe mund te kete per te gjithe,dhe pergjithmone.!
  Shume e vertet akoma jan duke e shikuar
  Linja eshte ende aktive
  Si Magnus ashtu edhe shume antar tjer jan duke e shikuar p.sh

 2. #802
  Member MaGnuS.'s Avatar
  Join Date
  18-03-2017
  Location
  SatSupreme
  Posts
  62
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Quote Originally Posted by nushi-73 View Post
  Shume e vertet akoma jan duke e shikuar
  Linja eshte ende aktive
  Si Magnus ashtu edhe shume antar tjer jan duke e shikuar p.sh
  me vjen keq un nuk shoh iptv asnjeher me intereson vetem cccam mgcamd oscam.klm ti dhe komshija im

 3. #803
  Senior Member nushi-73's Avatar
  Join Date
  13-09-2008
  Posts
  114
  Uploads
  0

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Nese I duhen dikuj
  Bein sport prej 1 deri 12 stabile iptv m3u
  Te me lajmrohen
  Ju pershendes

Page 81 of 81 FirstFirst ... 31567176798081

Similar Threads

 1. Replies: 999
  Last Post: 15-09-2015, 13:47:24
 2. Old Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!
  By OnePiece in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 12-03-2013, 12:31:40
 3. Info Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 11-11-2011, 22:26:01
 4. Old mbyllur - Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1013
  Last Post: 25-05-2011, 14:11:47
 5. Old Mbyllur-Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1891
  Last Post: 10-05-2010, 21:36:51

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •