Page 1 of 103 1236112651101 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1023

Thread: Prezantimet dhe Prshndetjet e Anetarit t ri!!!

 1. #1
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,716
  Uploads
  269

  Prezantimet dhe Prshndetjet e Anetarit t ri!!!

  Pershendetje te Nderuar Antare!

  Sipas porosise te administratorit qendror, ketej e tutje s'lejohen m temat e hapura qe kane mbi 1000 postime dhe duhen mbyllur.

  Per kete arsye po i rihap te reja ato qe do te mbyll sepse kane kaluar 1000 postimet.

  Jeni te lire te vizitoni keto tema edhe pse jane te mbyllura.

  Per me shume te vazhdojme diskutimet tek temat e reja te njejta!

  Lexim/ndihme te mbare gjithe antareve dhe stafit!

 2. #2

  Talking prezantim

  pershendes te gjith forumin

 3. #3
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,716
  Uploads
  269

  Re: prezantim

  Quote Originally Posted by gjergji77 View Post
  pershendes te gjith forumin
  mire se vjen

 4. #4
  Super Moderator gertl's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Location
  Hajt se folim
  Posts
  9,200
  Uploads
  1,424

  Re: prezantim

  Mire se erdhe ne forum dhe kalofsh mire

  Quote Originally Posted by gjergji77 View Post
  pershendes te gjith forumin

 5. #5

  Re: Dreambox - image, firm, soft, etj.

  jam aldeus nga korca . ju pershendes anetaret e ketij forumi.

 6. #6
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,716
  Uploads
  269

  Re: Dreambox - image, firm, soft, etj.

  Quote Originally Posted by aldeus View Post
  jam aldeus nga korca . ju pershendes anetaret e ketij forumi.
  mire se vjen

 7. #7
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,273
  Uploads
  39

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e antarit t ri!!!

  mire se erdhet!

 8. #8
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,650
  Uploads
  226

  Re: Dreambox - image, firm, soft, etj.

  Quote Originally Posted by gjergji77 View Post
  pershendes te gjith forumin
  Quote Originally Posted by aldeus View Post
  jam aldeus nga korca . ju pershendes anetaret e ketij forumi.
  Mire se vini

 9. #9
  VIP Member Mr-Bledi's Avatar
  Join Date
  20-04-2011
  Location
  .bat
  Posts
  1,113
  Uploads
  12

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e antarit t ri!!!

  Mireseerdhet te gjithe!! Mos harroni, te lexoni rregulloren si fillim!

 10. #10
  New Member
  Join Date
  21-12-2010
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Ju peshendes te gjithve une punoj dhe jetoj ne suedi qe nga viti `94, vi nga Kosova, jam i martuar dhe kam tre thmi duke u shkolluar.

Page 1 of 103 1236112651101 ... LastLast

Similar Threads

 1. Prezantimet dhe Prshndetjet e antarit t ri!!!
  By fushkrujs in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 15-03-2013, 18:14:18
 2. New Prezantimet dhe Pershendetjet e antarit te ri
  By ferrarif1 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 21-01-2012, 17:02:55
 3. Old Mbyllur- Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1004
  Last Post: 10-12-2010, 12:21:15

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •