Results 1 to 2 of 2

Thread: Sportdigital

 1. #1

  Sportdigital

  pershendetje kam nje jave qe nuk mund te shikoj stacionin Sportdigital ne Astra ne frekuence 10921
  A ka ndryshuar kodet kto dite? keni ndonje info, po Rai1,2,3,4 a mund te shikohen ne Hotbird kur jan te koduar?a i dini kodet?

 2. #2
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Sportdigital

  bujar

  duhet te prezantohesh te tema e hapur per kete qellim ,pastaj kerko ndihme dhe info

  rai 1 2 3 4 nuk hapet me ne seca 1 sepse ka kaluar perfundimisht ne seca 2 dhe nagra 3

  edhe sport digital ka ndyshuar id dhe dhe deri sa te dali id i ri do presim

  tema mbyllet

  flm

Similar Threads

 1. Sportdigital
  By Andrushenka in forum Aktuelle Nachrichten
  Replies: 82
  Last Post: 18-05-2018, 16:11:42
 2. Sportdigital 19 .... Aiuto
  By gio22 in forum Italian / Italiano
  Replies: 11
  Last Post: 28-04-2013, 12:23:01
 3. Sportdigital su Austria sat su 19 e non va?
  By giorgio36 in forum Italian / Italiano
  Replies: 14
  Last Post: 31-01-2013, 22:46:42
 4. sportdigital su gbox pioneer
  By giovinco20 in forum Italian / Italiano
  Replies: 3
  Last Post: 26-10-2011, 14:56:17
 5. Local Sky Germany HD with sportdigital.tv and HD+
  By hansapils99 in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 30-05-2010, 18:12:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •