Results 1 to 4 of 4

Thread: Power plus digital satellite and terrestrial!

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  372
  Uploads
  14

  Power plus digital satellite and terrestrial!

  Me ra ne dore nje power plus digital satellite and terrestrial dhe sja kam idene fare a vlen apo nuk vlen ky aparat. Te dhenat e tij jane
  application ver 3.64.5
  hardware T632
  boot v1.51
  compiled date nov 16 2007
  Doja te dija a hap ndonje kanal me kode apo eshte thjesh nje aparat e mbaruar si te tjeret.

 2. #2
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,663
  Uploads
  288

  Re: Power plus digital satellite and terrestrial!

  Quote Originally Posted by milan- View Post
  Me ra ne dore nje power plus digital satellite and terrestrial dhe sja kam idene fare a vlen apo nuk vlen ky aparat. Te dhenat e tij jane
  application ver 3.64.5
  hardware T632
  boot v1.51
  compiled date nov 16 2007
  Doja te dija a hap ndonje kanal me kode apo eshte thjesh nje aparat e mbaruar si te tjeret.
  Ne forumin shqip ke te postuar nga Durrsi program ,loder dhe celsa per kete aparat,une kam pase nje te tille para disa kohesh ky aparat eshte klon me jimex 9200,punon shume mire ne biss,hap orf,po nuk arita dot te hap sportdigital,kurse irdeto 2,dhe kanalet franceze nuk i hapa dot.Emu aktive shtypet menu behet kodi 13795,per te shtuar ose vendosur celsat biss mbahet shtypur butoni jeshil F2 vendosen celsat dhe jepet ok

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  372
  Uploads
  14

  Re: Power plus digital satellite and terrestrial!

  i hap kanalet idman ntv etj ne biss?

 4. #4
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,663
  Uploads
  288

  Re: Power plus digital satellite and terrestrial!

  Quote Originally Posted by milan- View Post
  i hap kanalet idman ntv etj ne biss? dhe a me trgon pak ku ndodhen postimet e durresit ne kete forum rreth ketij aparati flm
  kanalet biss i punon te gjitha,te faqja 4 e forumit Shqip ke postimet e Durrsit,dhe balili.Naten

Similar Threads

 1. TV3 looks to launch three channels on digital-terrestrial
  By sofien72tu in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 23-08-2011, 23:10:28
 2. New Four-month delay for digital-terrestrial radio
  By Sat-Net in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 22-10-2009, 03:48:08
 3. Info Digital terrestrial capacity up for grabs
  By <<ELVIS>> in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 31-12-2008, 12:09:21
 4. Update Italy to start digital terrestrial switchover
  By <<ELVIS>> in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 30-09-2008, 09:23:08

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •