Results 1 to 2 of 2

Thread: Diskutim rreth dvb/s dhe dvb/t

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  30-06-2006
  Posts
  426
  Uploads
  8

  Diskutim rreth dvb/s dhe dvb/t

  Pershendetje kam nje karte tv per PC e llojit CTX948 dvb s dhe dvbt, nuk po e instaloj dot , nese me ndihmon ndonjeri per driver apo per konfigurimin e saj !!!

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  373
  Uploads
  14

  Re: Diskutim rreth dvb/s dhe dvb/t

  Provoji njehere keto driveratKetu

Similar Threads

 1. Informacione rreth 3D
  By rotnemh in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 11-05-2012, 16:03:22
 2. Ndihem Rreth JCS...
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 24-07-2011, 21:06:13
 3. [Pytje] Rreth Reserverit?
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 17-02-2009, 22:33:01
 4. [Ndihem] Rreth Thor'avė
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 14-02-2009, 22:37:00
 5. rreth diseqc
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 29-04-2008, 12:31:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •