Results 1 to 2 of 2

Thread: Si ?

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  28-12-2012
  Posts
  24
  Uploads
  1

  Si ?

  A mund te me tregoj Ndokush,Cili Ccam esht per Gemini_4.70_Mgcamd_1.38+Oscam_JSC_Sport_100%_Ok_BY _COCA_COLA.fw2..dhe si Vendoset aj ??

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Si ?

  Ben mire te prezantohesh me pare pastaj te lexosh rregulloren qe mos e shkelesh perseri. Ekziston nje teme per per card sharing dhe per dreambox pasi te besh prezantimin tek tema perkatese kalo andej dhe bej pyetjen.

  TEMA MBYLLET

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •