Results 1 to 2 of 2

Thread: Porta rs232

 1. #1
  →«•»Sat-Master«•»← *M@STER-S@T-TV*'s Avatar
  Join Date
  18-11-2010
  Location
  Vendi i Shqiponjave
  Posts
  1,519
  Uploads
  188

  Porta rs232

  pershendetje kam nje problem me karten rs232 te pc... e kam pasur ne rregull por tani me cinstaloi drajverin dhe duke pasur diskun e vendos per ta instaluar por nuk e instalon...kam kte CMP-PCISER10_MR.JPG
  dhe kto drajvera DRIVER_CMP-PCISER10_WIN7.ZIPMCS9865_Win7.zip kam provuar per ti instaluar i merr por nuk ma nxjerr si device ne pune
  dhe kur vete te device manager e nxjerr por pa driver te instaluar
  si format kam windows7 32 bit
  ca mund te ket ndodhur......??????

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Porta rs232

  Kjo teme nuk ka lidhje me boten satelitore dhe per kete arsye mbyllet

Similar Threads

 1. rs232
  By prokopis1 in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 25
  Last Post: 20-06-2009, 19:25:39
 2. usb to rs232
  By kris2 in forum Satellite Equipment
  Replies: 13
  Last Post: 04-04-2009, 12:44:36
 3. Porta seriale con SSSP
  By causicurti in forum Italian / Italiano
  Replies: 1
  Last Post: 27-01-2009, 22:59:22
 4. RS232 problem
  By Bertusdeboef in forum M-Vision
  Replies: 1
  Last Post: 02-01-2009, 22:01:59
 5. help me Please softcam.rs232
  By mgo13 in forum General Discussions: Conditional Access Systems, Encryption and Keys
  Replies: 0
  Last Post: 08-12-2008, 15:33:24

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •