Page 74 of 77 FirstFirst ... 244964697273747576 ... LastLast
Results 731 to 740 of 761

Thread: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

 1. #731
  Moderator mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,489
  Uploads
  53

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Gati te gjithe box android jane valide per ate qe ti kerkon ta perdoresh.
  Une mendoj qe te marresh nje dualboot android&linux,ose nje box android qe ka dhe DTT.

 2. #732
  Senior Member
  Join Date
  11-04-2010
  Posts
  168
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  ........................

 3. #733
  Junior Member
  Join Date
  11-10-2017
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  po dekoderi me i lire multistream sa shkon?

 4. #734
  Moderator mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,489
  Uploads
  53

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Shkon tek 120,00 dhe eshte zgemma H9,eshte dhe 4k.

 5. #735
  Senior Member
  Join Date
  11-04-2010
  Posts
  168
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Kam une te ri bashke me karten e re dhe te lidhur bashke ne pairing. Kushton 9000 lek te reja bashke me karten.

 6. #736
  Senior Member
  Join Date
  30-11-2011
  Location
  World
  Posts
  180
  Uploads
  5

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

  Mjafton te gjesh nje Hardisk normal sata 2.5" Nuk ka asnje lloj specifikimi tjeter. E gjen ne cdo dyqan elektronike kompiuterash. Te duhen dhe fishat qe do i kesh pasur ne paketimin e dekoderit.
  Quote Originally Posted by milan66 View Post
  Kerkoj Hardisk per octagon sf4008, kontakt ne PM, ciao.

 7. #737
  Senior Member
  Join Date
  11-04-2010
  Posts
  168
  Uploads
  0

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Desha nje mendim nga ju per nje Mecooil KIII pro. A ja vlen dhe brenda ketij cmimi a ka nje me te mire se ky. A i suporton multistream? A ja vlen ky te shpenzosh kaq dollare sa kushton. Edhe per nje tjeter Alphabox X6+ Mu duk interesant. Nese mendeni Cmendim keni dhe se ka dicka me te mire se keta me keto cmime dhe suporte. Do ju falenderoja nese keni nje mendim.

 8. #738
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2013
  Location
  Europe
  Posts
  277
  Uploads
  13

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Quote Originally Posted by ROEVAM2010 View Post
  Desha nje mendim nga ju per nje Mecooil KIII pro. A ja vlen dhe brenda ketij cmimi a ka nje me te mire se ky. A i suporton multistream? A ja vlen ky te shpenzosh kaq dollare sa kushton. Edhe per nje tjeter Alphabox X6+ Mu duk interesant. Nese mendeni Cmendim keni dhe se ka dicka me te mire se keta me keto cmime dhe suporte. Do ju falenderoja nese keni nje mendim.
  Mecool eshte marke serioze,KIII pro eshte shume i mire , nuk suporton multistrem por ka tunera tokesor dhe satelitor funksional. Une jam i kenaqur edhe me KII pro.

 9. #739

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Peshendetje. Doja nje mendim se cili nga keta 2 decodera ja vlen ja vlen sipas jush pasi edhe me cmimin aty aty jane. Amiko A5 COMBO 4K APO ZGEMMA H9S 4K. Kam patur disa aparate zgemma dhe ne pergjithesi nuk jane keq ndersa per sa i perket Amiko kurre nuk kam patur nje te tille. FLM

 10. #740
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,894
  Uploads
  525

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Quote Originally Posted by filozofi View Post
  po dekoderi me i lire multistream sa shkon?
  50 € , edision primo ip eshte satelitor dhe multistream,por nuk ka tuner tokesor dhe nuk eshte linux enigma 2,nuk eshte 4k.

Page 74 of 77 FirstFirst ... 244964697273747576 ... LastLast

Similar Threads

 1. Question Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 158
  Last Post: 17-06-2017, 12:01:30
 2. Replies: 1
  Last Post: 14-02-2016, 12:55:20
 3. Probleme te ndryshme me aparatet
  By jorida2008 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 27-12-2011, 20:32:09

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •