Page 76 of 76 FirstFirst ... 26516671747576
Results 751 to 753 of 753

Thread: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

 1. #751
  Moderator mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,485
  Uploads
  53

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Ja ku e ke ketu

 2. #752

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Quote Originally Posted by mamurrzaku View Post
  Une Amikon e kam perdorur 3-4 jave para 8 -10 vjeteve thjeshte per kuriozitet.
  Ndersa zgemat pothuajse i kam kaluar te tera neper duar.
  Jo me larg se dje me kerkoi nje shoku im imazh per nje H2.
  Po te shkruaj se fare me shkoi ne mendje.
  Zgemma H2 qe ka disa vite ne qarkullim dhe gjen imazhe pa mbarim,pothuajse te gjithe zhvilluesit e imazheve punojne dhe per dekoderin me te vjeter.!!!
  Zgemma eshte si mercedezi :). Kam vite qe i kam instaluar vellait nje h2 dhe se ka ndermend ta ndryshoje pavarsisht se une i bej reklame qe Kane dale box te reja

 3. #753
  Senior Member rigert's Avatar
  Join Date
  24-03-2012
  Location
  alive
  Posts
  230
  Uploads
  6

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Quote Originally Posted by kapedani82 View Post
  Zgemma eshte si mercedezi :). Kam vite qe i kam instaluar vellait nje h2 dhe se ka ndermend ta ndryshoje pavarsisht se une i bej reklame qe Kane dale box te reja
  hahahah e forte kjo

Page 76 of 76 FirstFirst ... 26516671747576

Similar Threads

 1. Question Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 158
  Last Post: 17-06-2017, 12:01:30
 2. Replies: 1
  Last Post: 14-02-2016, 12:55:20
 3. Probleme te ndryshme me aparatet
  By jorida2008 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 27-12-2011, 20:32:09

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •