Page 83 of 83 FirstFirst ... 33587378818283
Results 821 to 825 of 825

Thread: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

 1. #821
  Contributing Member Neim20's Avatar
  Join Date
  07-06-2009
  Posts
  399
  Uploads
  10

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Quote Originally Posted by benardi View Post
  absolutisht jo ,tunerit tokesor po i bere agiornimet online te driver je ok , e kam vete dhe po e testoj prej disa muajsh dhe eshte shume i mire dhe shume i shpejte , ne fillim po ka pasur probleme por tani jo
  Me gjithe agiornimet e bera ,tuneri tokesor i oktagonit tim(SF8008), ngelet pika me e dobet. Me i ndjeshem eshte edhe ai i decoderit azbox dhjetevjecar ...pa e krahasuar me te tjeret.

 2. #822
  Senior Member
  Join Date
  04-03-2015
  Posts
  473
  Uploads
  34

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  i vetmi difekt pandaj kushton pak skrahasohet me sf4008 ka koston e tunerit te sf4008ta

 3. #823
  Senior Member
  Join Date
  04-03-2015
  Posts
  473
  Uploads
  34

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  <p>
  kur 1 aparat lind me probleme ska shanc tja rregulloj njeri ky model esht ber per konkurrenc esht copie e ICAN 4K --ska te bej fare me sf4008--sepse doli me kosto te lart sepse kinezet hodhen ne treg zgema h7c e me radh me cmime me te lira</p>

 4. #824

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Kush me sygjeron nje aparat per serverat Forever ose Orca IKS .
  Jam ne Tirane

 5. #825
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,938
  Uploads
  533

  Re: Keshilla dhe Rekomandime mbi Dekodera te ndryshme chat

  Quote Originally Posted by Neim20 View Post
  Me gjithe agiornimet e bera ,tuneri tokesor i oktagonit tim(SF8008), ngelet pika me e dobet. Me i ndjeshem eshte edhe ai i decoderit azbox dhjetevjecar ...pa e krahasuar me te tjeret.
  une me imagine openatv 6.4 nuk kam probleme ne itali me digitalin tokesor italian,nuk e di ca imagine po perdor ti por une per vete jam i kenaqur me kete dekoder eshte me i mire se zgemma 7s ,te gjitha i bej online edhe flashimin

  ky eshte mendimi im

Page 83 of 83 FirstFirst ... 33587378818283

Similar Threads

 1. Question Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 159
  Last Post: 11-05-2019, 16:56:08
 2. Replies: 1
  Last Post: 14-02-2016, 12:55:20
 3. Probleme te ndryshme me aparatet
  By jorida2008 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 27-12-2011, 20:32:09

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •