Results 1 to 2 of 2

Thread: Ndihme per BORL (DVS-2018MH)

 1. #1
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Çte duhet ty..
  Posts
  1,396
  Uploads
  17

  Ndihme per BORL (DVS-2018MH)

  Me ra ne dore nje dekoder i vjeter FTA "BORL (DVS-2018MH)" Ka ndonje soft per kete per te pare ndonje kanal me Emu. Te dhenat jane keto:
  DVS-2018HM
  SW VER.:M_ST_FTA_V3.4p.
  SW VER.:M_ST_FTA_V3.0p
  Digital satellite Receiver Korea Technology.
  ja dhe nje foto per te krijuar nje ideDVS2018HM.jpg

 2. #2
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  769
  Uploads
  84

  Re: Ndihme per BORL (DVS-2018MH)

  Kapoaug ,a mundesh me liruar pak hapsire ne p.m .

Similar Threads

 1. [ndihmë]
  By tonny_m2 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 24-08-2010, 10:37:39
 2. Ndihme Cas 3+
  By taku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 10-05-2010, 13:09:11
 3. Ndihme!
  By Kujdes99 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 26-04-2010, 16:04:51
 4. ndihme per mua
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 26-02-2010, 23:43:59
 5. Ndihme!!
  By nicko1234 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 15-03-2009, 18:37:25

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •