Results 1 to 2 of 2

Thread: pyetje

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  01-06-2013
  Posts
  10
  Uploads
  0

  pyetje

  Kam dekoder SUNRAY 800 HDSE dhe nuk arrij te shoh paketen e plote te digitalb-it edhe pse kam abonimin.Versione Imagine nemesis 2.6,SVN(109r0) by ramiMaher me emu ccam 2.3 dhe scam 3.6
  Shoh vetem gjysmen e paketes dhe pj tjeter jo(film autor,hits,thriller ose exp nature dhe history).
  Disponoj skeden e vjeter te digitalb-it ngjyre gri. "fare duhet te bej se po paguaj kot abon?

 2. #2
  Super Moderator fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,217
  Uploads
  113

  Re: domanda

  Quote Originally Posted by lino1969 View Post
  Kam dekoder SUNRAY 800 HDSE dhe nuk arrij te shoh paketen e plote te digitalb-it edhe pse kam abonimin.Versione Imagine nemesis 2.6,SVN(109r0) by ramiMaher me emu ccam 2.3 dhe scam 3.6
  Shoh vetem gjysmen e paketes dhe pj tjeter jo(film autor,hits,thriller ose exp nature dhe history).
  Disponoj skeden e vjeter te digitalb-it ngjyre gri. "fare duhet te bej se po paguaj kot abon?
  Pershendetje lino1969
  Duhet qe kete pyetje ta besh ne temen e duhur qe eshte kjo ketu: http://www.satsupreme.com/showthread...oft-etj/page13
  Pra regullorja nuk lejon te hapet teme e re kur ajo ekziston.
  Tjetra eshte qe duhet me be nje post pershendetes te kjo tema ketu: http://www.satsupreme.com/showthread...AB-ri!!!/page3

  Gjithsesi po te jap nje pergjigje paraprake ne lidhje me 'hallin' tend. Nuk e ka fajin aparati yt per mos kapjen e kanaleve qe permend sepse ato kanale dhe nje pjese tjeter shifen vetem me dekoderat e DGA, me aparate te tjere nuk mundesh me i pa.

  Per arsyet e mesiperme kjo teme mbyllet!

Similar Threads

 1. Question pyetje
  By totila in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 23-05-2010, 17:44:55
 2. Pyetje
  By bajern in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 16-11-2009, 14:27:57
 3. Question Nje pyetje
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 22-07-2009, 14:35:55
 4. Question Tju bej nje pyetje kot
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 09-06-2009, 12:42:13
 5. Question nje pyetje
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 28-02-2009, 14:53:25

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •