Results 1 to 4 of 4

Thread: Cfare ka ndodhur me TPS?

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  01-04-2006
  Posts
  22
  Uploads
  0

  Cfare ka ndodhur me TPS?

  pershendetje,

  a keni ndonje informacion persa i perket shikimit te kanaleve franceze tps?

  flm

 2. #2

  Re: Cfare ka ndodhur me TPS?

  ato jan ndryshu algoritmi i tyre para do kohe dhe nuk ka asgje celet tash.
  Por cudi dje e hapa Tps dhe mua ma celi Tps dhe Multivision krejt grupa cka vjen bashke.
  Une kam Technosat 9000 ultra dhe e kam softwerin e fundit prej www.dsrsoftware.com dhe kodet cka vjejn prej ksaj faqe.
  Tung

 3. #3
  Member sajjmo's Avatar
  Join Date
  16-11-2006
  Location
  earth
  Posts
  91
  Uploads
  2

  Re: Cfare ka ndodhur me TPS?

  tani me sa shoh qenkan free mbase i mbajne shume

 4. #4
  Member neo17's Avatar
  Join Date
  07-09-2006
  Location
  Albania
  Posts
  74
  Uploads
  1

  Re: Cfare ka ndodhur me TPS?

  me duket se u mbyllen

Similar Threads

 1. Info Cfare eshte "emu"?????
  By horriho in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 18-09-2009, 18:58:05
 2. «fare eshte key.dat file?
  By gertl in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 23-01-2009, 08:26:37
 3. Question me cfare merreni??
  By neo17 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 26
  Last Post: 15-01-2009, 11:56:53
 4. Cfare do te behet me KOSOVASAT?
  By utente007 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 35
  Last Post: 08-01-2009, 21:18:58
 5. cfare software mund te perdor per phonotrend??
  By andiii_7 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 08-10-2006, 12:20:22

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •