Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32

Thread: digitalb key

Arrow digitalb key

nje anetar ne kosovasat publikoi key per digitalb.kosovasat na e mbylli temen por nje gje dihet se ata te kosovasatit bashkpunojne me digitalb.fak digitalb

Angry Re: digitalb key

Pershendetje. jo. nuk funksionon digitalb me key per moment.
    me respekt

VIP Member BIG BOBI's Avatar
    Uploads
    70

Re: digitalb key

digitalb k@y

New Member
    Uploads
    0

keta celesa ishin pardie. tani nuk punojne

Member neo17's Avatar
    Uploads
    1

me duket se jane me kodim dcw apo jo? n.q.s eshte keshtu digitalbi do shume kohe te hapet dhe per kete do te duhej autoroll gje qe une nuk marr vesh fare se si mund ta bejme pastaj do te duheshin dhe kode per nje kohe te gjate gje tjeter qe nuk e kemi. per kete nuk e di se si do te veje puna.ishalla po thyhet si provider keto se na harxhuan nga leket. respekt

Senior Member
    Uploads
    0

nuk bejne ato celesa,nuk kashance te shikohet digitalb ne pirateri.
    ka punuar vete ne dcw pardje,nuk eshte hackeruar dhe nuk do te mund asnjeri ta beje,keshtu qe mos u lodhni kot tu nxjerr celesa

Member neo17's Avatar
    Uploads
    1

Embarrassment Re: digitalb key

ej tani qe mendoj si i kane gjetur celsat ato? si i kane nxjerre nga karta se nuk besoj se ia ka dhene njeri se edhe ato vete qe punojne tek digitalbi nuk ja kane haberin se ca kodesh jane ne perdorim dhe kete e kam te sigurt. problemi eshte se si i kane nxjerre nga karta? ka ndonjeri ndonje ide? mendimi im si fillestar eshte ky ato kane arritur te nxjerrin kodin e pa decryptuar nga karta dhe pastaj me program ate kodin 128 bit kane arritur ta kthejne ne dcw me ndonje program. si thoni? ju lutem shprehni mendim qe te pakten te mundohemi te bejme dicka.

Senior Member
    Uploads
    0

neo17 komentet rreth kesaj teme me se miri i ke ketu
    Code:
    http://www.kosovasat.net/forum/showthread.php?t=15120&page=6

Member neo17's Avatar
    Uploads
    1

tinial thua se digitalbi nuk ka shance te shikohet ne pirateri? lol. po qe ka shance une diskutoj si ta pershtas per neotion box 3000 tim po per tu hapur digitalbi hapet. e kam pare vete me syte e mi me nje humax dikush i kishte hedhur nje chip version dhe ka gjithmone sat+ ok dhe tani ka dhe digitalbin me premium ok me ate chip version. dhe kete e kam pare me syte e mi.chip version eshte nje menyre se si stacioni shmanget nga kodi p.sh une tek recieveri im kam nje chip version i cili me hap deri ne 2010 *sexview xxx* kjo sepse ky stacion per sa kohe te perdori dcw une do ta shmang nga kodi dhe do ta hap. se si jane te ndertuar keto chip version nuk e di por po punoj per ta zbuluar.tung

a ka mundesi ma shume per ket chip version a blehet kjo gje apo si ?
    apo vjen me receiverin ?
    desha me u tregu dicka tjetr :
    Ka dicka quhet Blocker ashte nje gje cka blehet ashte rreth 80 $ dhe kjo vendohet ne receiver.Puna e ksaj eshte---> Nese e ke receiverin me kartic dhe e vendon karticen e Digitalbit p.sh. dhe ky blockeri i instalon dhe i mban mend kodet prej kartices dhe nuk ka nevoj pastaj qe ta vendojsh karticen ne receiver.
    Ket ende se kam pa por pash lajme per ket.
    Dmth me ket gje mund ta bejsh qe nese ndoni shok i juaji ka digitalb kartic e merr te tina njeher e ven ne receiver dhe Blockeri i mban mend dhe pastaj ia kthen shokit tend karticen dhe shikon Digitalb.
    Tung

Page 1 of 4 123 ... LastLast