Results 1 to 2 of 2

Thread: Pytje/Pergjigje

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  05-10-2010
  Posts
  253
  Uploads
  0

  Pytje/Pergjigje

  E hapat ket teme per pyjte te ndryshme dhe pergjigje rreth botes satelitore .

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Pytje/Pergjigje

  Nuk lejohet, eshte e mamundur! Ka egzistuar me pare nje teme e tille dhe ishte e pamundur te mbahej rregull, ne vend qe te informoheshe ngatroheshe me shume dhe per kete arsye u mbyll.
  Quote Originally Posted by emtoni View Post
  E hapat ket teme per pyjte te ndryshme dhe pergjigje rreth botes satelitore .
  Mbyllet

Similar Threads

 1. Pytje!
  By ti1promotion in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 31-01-2013, 00:01:56
 2. Pytje Digitalb
  By rrex in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 20-12-2011, 13:43:17
 3. Question Kam nje pytje ,
  By blerimshala in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 16-12-2010, 00:20:41
 4. Nj pytje
  By kemaa.rr in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 20-01-2009, 18:19:00
 5. Question Kshill,Ndihm,Pytje
  By fa3tos in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 17-01-2009, 17:49:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •