Results 1 to 4 of 4

Thread: Nje pyetje per perdoruesit qe jetojne ne Itali!!

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  372
  Uploads
  14

  Nje pyetje per perdoruesit qe jetojne ne Itali!!

  Doja te dija kush nga keto 2 faqet eshte me e sigurte per te blere dicka online Italytech apo Cesarex. Nqs se nuk eshte asnjera prej ketyre me ndihmoni per ndonje faqe tjeter me te mire. Flm

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  05-10-2010
  Posts
  253
  Uploads
  0

  Re: Nje pyetje per perdoruesit qe jetojne ne Itali!!

  Te Italytech i kam pyte une me email , jam nga shqipria nqs blej te faqia juaj e me vjen ne shqipri , dhe me kan kthy pergj per nqs je ne BE po , tani kuptoje vete nuk e dine se nga bjen shqipria . Mire do ishte te komunikosh me email .

 3. #3
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Nje pyetje per perdoruesit qe jetojne ne Itali!!

  Quote Originally Posted by milan- View Post
  Doja te dija kush nga keto 2 faqet eshte me e sigurte per te blere dicka online Italytech apo Cesarex. Nqs se nuk eshte asnjera prej ketyre me ndihmoni per ndonje faqe tjeter me te mire. Flm
  une kam ble te xxxxxxxx dhe te vjen ne itali pa problem , por nese je ne shqiperi do te sugjeroja te blije te xxxxxxxxxxx

 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Nje pyetje per perdoruesit qe jetojne ne Itali!!

  djema kujdes me reklamat haptas.

  emrat e subjekteve jepini me mp.

  mbyllet

Similar Threads

 1. Question pyetje
  By totila in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 23-05-2010, 17:44:55
 2. Pyetje
  By bajern in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 16-11-2009, 14:27:57
 3. sky uk sky itali bulsatcom
  By rosocccam in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 11-10-2009, 08:27:24
 4. exchange SKY itali
  By bogos35 in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 1
  Last Post: 01-10-2009, 18:35:59
 5. need (sky itali-germany)
  By megaxxy in forum CCcam Exchange: in NewCS
  Replies: 0
  Last Post: 26-07-2009, 14:06:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •