Results 1 to 3 of 3

Thread: Karta e rrjetit

 1. #1

  Karta e rrjetit

  Pershendetje! Kisha nje pyetje dhe ngaqe nuk dija se ne cilin prej kategorive ta postoja vendosa te bej nje thread tjeter.
  A ju ka ndodhur t'ju digjet karta e rrjetit (nga nje rrufe ne rastin tim), dhe nese po si e keni zgjidhur?
  Faleminderit!

 2. #2
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Karta e rrjetit

  Kur ka rrufe te forta, shkeput kabullin DSL nga modemi apo routeri derisa te qetesohen kushtet atmosferike, Mos heqja e saje te demton

  1) modemin/routerin
  2) kompiuterin
  3) ne rastin tend karten e rrjetit

  dhe me e rrezikshmja te vlen flaken shtepise.

  Mua personalisht s'me ka djegur ndonje gje, por e heq gjithmone DSL dhe kur sjam vete ne shpi ja kam lene porosi te tjerve.
  Nqs te ishte djegur karta rrjetit ble nje te re. Ky eshte sugjerimi im.
  Shendet

 3. #3
  VIP Member Mr-Bledi's Avatar
  Join Date
  20-04-2011
  Location
  .bat
  Posts
  1,118
  Uploads
  12

  Re: Karta e rrjetit

  e ke per drreambox kete, se mesa mbaj mend e pate postuar ne vendin e gabuar edhe prap ashtu po ben....
  postoje ketu
  Dreambox - image, firm, soft, etj.


Similar Threads

 1. Karta HD e dg dhe aparat jo dg
  By danilo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 29-12-2011, 19:37:47
 2. nowa karta
  By kazioo in forum Polish / Polski
  Replies: 0
  Last Post: 07-01-2011, 21:30:45
 3. karta viaccess
  By pavlos24 in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 3
  Last Post: 05-07-2009, 21:55:36
 4. karta
  By prokopis1 in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 4
  Last Post: 01-05-2009, 18:42:01
 5. Karta gia nova
  By paraxaraktis in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 2
  Last Post: 22-12-2005, 15:15:03

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •