Results 1 to 4 of 4

Thread: Виваком канали не се хващат

Виваком канали не се хващат

Здравейте,
    Не знам какво не правя както трябва. Сигурно някой би не насочил накъде да търся проблема? Ето детайлите.

- имам мотор с който преди време съм хващал Интелсат 45 и при сканиране всичките канали се появяват. имам предвид, въпреки че са кодирани, все пак дриимбокса 800 ми ги хваща. Нямам карта и не ме вълнува да ги гледам.
    - от 10-тина дни се опитвам да сканирам и не мога да хвана каналите. хващам само три (Prima TV, Kiss TV, 11523.00, и Racing International 11517.00). другите честоти не се хващат. пробвах много пъти fine tune, но не става. чинията е достатъчно голяма (65 см) за да хвана сателита от Европа
    - доколкото гледам ТВ7 и някои други на 11591.00 са свободни.
    - иначе всички други популярни сателити се хващат. дори и Булсат 39 се хваща въпреки че от Франция където съм 65 сантиметра е на лимита

Благодаря предварително
    Б

Re: Виваком канали не се хващат

Естествено че не се хващат нещата от 11591. Услугата не е предназначена за краен потребител.

На 11591 v не са за нас. Ползват се за ретранслиране на ефирна цифрова тв. А за останалите трябва да търсиш проблема при теб.

Quote Originally Posted by bobione View Post
    На 11591 v не са за нас. Ползват се за ретранслиране на ефирна цифрова тв. А за останалите трябва да търсиш проблема при теб.
    Ясно, мерси много

Уж леко тъп въпрос, пък какви интересни коментари завлече. Благодаря още веднъж - поне няма да си губя времето да се опитвам да търся тези канали. Не че и толкова ме вълнуват, но нали трябва да се стигне до дъното.