Page 38 of 100 FirstFirst ... 132833363738394043486388 ... LastLast
Results 371 to 380 of 999

Thread: IPTV link

 1. #371

  Re: IPTV link

  si behen update kanalet ne Tsmedia?

 2. #372
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  578
  Uploads
  43

  Re: IPTV link

  Quote Originally Posted by dimitris7 View Post
  doja tu beja me dije ...eshte e kot te postojm linke ketu ....ata qe dine ts media ti bejne vazhdimisht update dhe te gjitha kanalet i keni atije .....klm
  mesa di un ketu flasim edhe per ata qe e perdorin iptv ne PC se jo te gjith kan DM HD

 3. #373
  Senior Member vaka61's Avatar
  Join Date
  07-01-2006
  Posts
  341
  Uploads
  63

  Re: IPTV link

  Quote Originally Posted by cati11 View Post
  si behen update kanalet ne Tsmedia?
  Ne Tsmedia ka nje nje vend ku shkruan update dhe mund te besh atje.....ne se keni Tspanel mund te beni edhe atje update..duke vendosur versionin e ri.....

 4. #374
  Senior Member
  Join Date
  09-05-2013
  Posts
  330
  Uploads
  0

  Re: IPTV link

  Ne rastin e kanaleve IPTV ,flitet gjithmone per internet mbi 8 mb/s qe te shihen pa nderprerje?
  Flas per ti pare nga dekoderi dm p.sh.Se nga pc e kam provuar dhe bejne dhe me shpejtesi me te vogel.

 5. #375

  Re: IPTV link

  Pershendetje.
  Deshta te bej IPTV me dreambox800HDse,po kursesi nuk po mundem te kryej pune.
  Kerkoj ndihmen tuaj,po e theksoj Image eshte OpenPli,faleminderit.

 6. #376
  Moderator miri-01's Avatar
  Join Date
  07-01-2010
  Posts
  2,760
  Uploads
  20

  Re: IPTV link

  Quote Originally Posted by vaka61 View Post
  Ne Tsmedia ka nje nje vend ku shkruan update dhe mund te besh atje.....ne se keni Tspanel mund te beni edhe atje update..duke vendosur versionin e ri.....
  Prsh miqt e mi! E mira eshte kur jepet nje informacin te specifikohet se per cfare aparati apo dicka tjeter behet fjale ... Jo vetem kjo apo ajo behet apo...
  Ja kalofshi mire

  (nuk e kam fjalem vetem per ty Vaka te pershendes)

 7. #377

  Re: IPTV link

  Tung,

  Une e kam nje DM800SE (A8P SIM) dhe OPENPLI 4.0 dhe kanalat IPTV Shqip ik kam fut ne ni Buqet. Kanalat punojn por pas 5 minutave ndalet dhe me duhet te kaloj te nje program tjeter per me punu prap.
  A ka kush naj ide se qfar/ku eshte problemi?

  Flm shum!

 8. #378
  Senior Member kelioooo's Avatar
  Join Date
  21-03-2012
  Location
  shqiperi greqi
  Posts
  294
  Uploads
  7

  Re: IPTV link

  Cuna mund ta testoni a punon tsmedia se mua nuk me hap asnje kanal

 9. #379
  Senior Member dimitris7's Avatar
  Join Date
  04-10-2009
  Posts
  101
  Uploads
  0

  Re: IPTV link

  punon pa problem ...thjesht hiq aparatin nga priza ,,bej nje refresh vlla,,,punojne te gjitha kanalet

 10. #380
  Senior Member
  Join Date
  12-09-2008
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: IPTV link

  pershendetje jam I nteresuar per kanalet shqip (iptv) ne qoftse ndonjeri ka server qe I ofron keto kanale me pagese te me tregoje ne PM flm

Similar Threads

 1. Ericsson offers Oz IPTV, HDTV boost with 1Tbps optical link
  By OnePiece in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 18-03-2013, 11:33:55
 2. Info Accedo and TV Genius link for IPTV apps
  By <<ELVIS>> in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 03-09-2009, 08:02:00

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •