Results 1 to 6 of 6

Thread: Golden Picons

 1. #1
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Golden Picons

  Po e hap kete teme per piconsat,
  shpresoj qe tju pelqejne,
  cdo sygjerim apo kritik eshte i mirepritur.

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  372
  Uploads
  14

  Re: Golden Picons

  Golden Picons Digitalb tokesor dhe 4 kanelet e Klanit (te bere nga une).
  Attached Files Attached Files

 3. #3
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Re: Golden Picons

  Hotbird 13
  @milan-flm,
  por shikoj dhe njeher se shum nga piconsat e Digitalbit i kam perpunuar dhe mesa pashe te tringut nuk jane,
  nese dikush e merr persiper dhe mi jep Referencen e kanaleve i bej dhe Toksoret.
  Attached Images Attached Images

 4. #4
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Re: Golden Picons

  Astra 19.2E
  Attached Images Attached Images

 5. #5
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Re: Golden Picons


  Hotbird 13

 6. #6
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Re: Golden Picons

  me sa po shoh spaska asnje interes.

Similar Threads

 1. New Picons For Vu+
  By ALFAJAY in forum Vu+ Picons and Skins
  Replies: 7
  Last Post: 30-12-2012, 11:40:56
 2. Update Picons for WA3,7w,13e,and 26e.
  By fushkrujs in forum Vu+ Picons and Skins
  Replies: 0
  Last Post: 08-08-2011, 22:56:54
 3. Big colection picons HD
  By aguda in forum AZBox Software and Tools
  Replies: 3
  Last Post: 07-11-2010, 03:58:17
 4. Licher picons 0,8
  By sami.sami in forum Dreambox Picons and Skins
  Replies: 0
  Last Post: 24-08-2010, 19:00:52
 5. Picons HD for VU+ Duo
  By wahid in forum Vu+ Plugins
  Replies: 0
  Last Post: 26-05-2010, 15:26:58

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •