Results 1 to 5 of 5

Thread: Ndihm Technomate 5402 hd ci+

 1. #1

  Ndihm Technomate 5402 hd ci+

  Pershendetje e kam marr nje aparat technomate 5402 hd ci+ si mund ta vendosi nje cline sky uk jam i ineteresuar nuk e njoh ket aparat kush mund te me ndihmoj ??

 2. #2
  VIP Member OVES12's Avatar
  Join Date
  16-06-2009
  Location
  Shqiponja
  Posts
  2,089
  Uploads
  1,124

  Re: Ndihm Technomate 5402 hd ci+

  Te gjitha cfar te duhen per kete aparat i gjen ketu

 3. #3

  Re: Ndihm Technomate 5402 hd ci+

  ku mun ta gjej nje linje sky uk dhe ta vendosi ne ket apart qekaq me interson

 4. #4
  VIP Member OVES12's Avatar
  Join Date
  16-06-2009
  Location
  Shqiponja
  Posts
  2,089
  Uploads
  1,124

  Re: Ndihm Technomate 5402 hd ci+

  Shiko shoku jot me i ngushte te ndihmon ketu eshte shum linje e mir dhe falas

 5. #5

  Re: Ndihm Technomate 5402 hd ci+

  Linjen e gjeta po tasht spo di si ta vendosi kerkova boll ne google po sja kam iden per ket box si ta vendosi linje nese kish mund dikush te me ndihmoj !

Similar Threads

 1. New Openbox/Skybox F3 or technomate 5402
  By I am trying in forum General Discussions: Installation and Support
  Replies: 3
  Last Post: 26-05-2014, 16:25:55
 2. Technomate 5402 HD
  By barryeagle1 in forum Technomate Firmware
  Replies: 0
  Last Post: 29-06-2013, 00:05:16
 3. Technomate HD 5402 M2
  By finko in forum Technomate
  Replies: 2
  Last Post: 06-05-2013, 17:07:04
 4. tm 5402
  By I am trying in forum Technomate Firmware
  Replies: 3
  Last Post: 18-04-2013, 00:45:52
 5. Question techonomate tm 5402 hd
  By tixboy1 in forum DVB Channel Lists
  Replies: 1
  Last Post: 23-12-2011, 13:22:33

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •