Results 1 to 2 of 2

Thread: Aparat digitalb ods 3000h (high definition)

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  10-10-2009
  Posts
  283
  Uploads
  1

  Aparat digitalb ods 3000h (high definition)

  Pershendetje!
  Lutem me ndihmoni kam nje ods 3000h aparat hd te digitalbit .e vendos ne pune dhe pas nje ore me thote no signal fiket ristartom dhe perseri pasi ndizet me kalon te topchannel sinjali normal .pas gjysem ore e njejta gje no signal restart aparati.
  Kush me ndihmon cfare problemi do kete ?

 2. #2
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Aparat digitalb ods 3000h (high definition)

  Florinda po me sa di ne ketu ekziston nje teme e hapur per kete dekoder , beje atje diskutimin E PROBLEMIT TEND

  ketu po e mbyll

  FLM

Similar Threads

 1. MBC goes high definition on My-HD, Arabsat
  By tokoroko in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 04-09-2013, 18:20:56
 2. Qysh fute kode tek ods 3000c(aparat digitalb)
  By alcibar in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 10-10-2012, 23:47:56
 3. Info HD (High Definition) - GjithÁka per to
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 22
  Last Post: 18-11-2010, 23:13:43
 4. Info 'The Bill' to air in high definition
  By <<ELVIS>> in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 31-05-2009, 09:46:35
 5. receiving high definition tv
  By cmgaieth in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 3
  Last Post: 28-12-2007, 11:57:45

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •