Results 1 to 6 of 6

Thread: Desha tju pyes per Skybox F6 HD

 1. #1

  Question Desha tju pyes per Skybox F6 HD

  Pershendetje desha tju pyes a ja vlen ta blej nje reciver Skybox F6 HD a ka suport te majaftushem per ket box qfar firmvar duhet te perdori a supporton ccam a esht e let te fus listen e kanalev nese ka mundesi ma shum info kush e ka perdor

 2. #2
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Çte duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  Re: Desha tju pyes per Skybox F6 HD

  Nuk eshte linux me sa pashe, dhe linja vihet manualisht besoj, sigurisht qe ka Cccam protokoll. Varet ca cmimi ta kane ofruar, dhe se cfare ti kerkon nga nje aparat. besoj se me server duhet te punoje mire...

 3. #3

  Re: Desha tju pyes per Skybox F6 HD

  Ky aparat po kushton 65€ a ka ndonje image per ket box

 4. #4

  Re: Desha tju pyes per Skybox F6 HD

  Quote Originally Posted by kenchez View Post
  Ky aparat po kushton 65€ a ka ndonje image per ket box
  po blije mer burr edhe na thuaj neve opinionet e tua. po deshe mos besh prova bl i<< DREAMBOX>>> OSE <<< VU+ GJITH SERIA>>>> gjithcka poshte 100 eur eshte e barazvlefshme me cmimin qe ka. per mua do bohesh pishman shum shpejt nese blen box poshte 150 eur.tung

 5. #5
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Çte duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  Re: Desha tju pyes per Skybox F6 HD

  Quote Originally Posted by kenchez View Post
  Ky aparat po kushton 65€ a ka ndonje image per ket box
  Sic te thashe me siper nuk eshte linux, dhe nuk i hidhet imazh..me duket se eshte me ali chip..dhe keta lloj me ali chip mo moren ndonje soft te gabuar, te lane shendene pastaj...

 6. #6
  New Member
  Join Date
  25-12-2010
  Posts
  4
  Uploads
  0

  Re: Desha tju pyes per Skybox F6 HD

  Quote Originally Posted by kenchez View Post
  Pershendetje desha tju pyes a ja vlen ta blej nje reciver Skybox F6 HD a ka suport te majaftushem per ket box qfar firmvar duhet te perdori a supporton ccam a esht e let te fus listen e kanalev nese ka mundesi ma shum info kush e ka perdor
  Per support nuk e di , por e supporton cccam, por kish edhe IPTV vetem me hedh listen e kanaleve ne USB dhe i shikon pa problem IPTV

Similar Threads

 1. skybox S9 hd
  By valdano13 in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 23-08-2010, 15:45:43
 2. Pak ndihme desha!!
  By Kujdes99 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 25-04-2010, 00:53:25
 3. Skybox
  By Skyfahrer in forum German / Deutsch
  Replies: 0
  Last Post: 09-12-2007, 20:40:17
 4. skybox
  By deyett in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 4
  Last Post: 19-08-2006, 15:05:31
 5. skybox 9000
  By zizorab in forum Viaccess
  Replies: 0
  Last Post: 02-04-2006, 11:44:39

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •