Results 1 to 6 of 6

Thread: Digi Alb Fullpacket med sport premiere 24/7 online

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  12-10-2006
  Posts
  18
  Uploads
  0

  Wink Digi Alb Fullpacket med sport premiere 24/7 online

  Krejt cartelet i testoj mir se vini ne serven time

  All Cards will B tested And Fakes will B removed//Local Yes
  Hi to all i have as Local Digi Alb full abo and sport Premiere 16E  158 cards in distance 1

  400-600 cards in distance 2

  With a strong ignore list

  Online all time 24/7!


  Searching especialy Canal + Sweden And Tv 1000 Sweden ....

  And wont more av ITV. Pink + .Total Tv and All card from satelit

  Dhe mire se vini ne forumin tim apo blogspot ....

  Ne qoft se ka nevoj per ndihme dicka ska problem vetem pyetni ..

  Dreambox - Gbox he he mir se vini ...

  http://shqiptaria-gbox.blogspot.com/
  http://dreamboxmedia.proboards62.com/


  Com and joint in may new server cardsharing forum

 2. #2

  Re: Digi Alb Fullpacket med sport premiere 24/7 online

  Tung,

  A ka mundesi me u lidh ne serverin tand edhe qysh ???

  une e kam nji xfree card...

  franke03@hotmail.com

 3. #3

  Cool Re: Digi Alb Fullpacket med sport premiere 24/7 online

  a ka mundesi mu lidh edhe une ne server tendin un e kam Digitalb 24/7 otajam@gmx.de te lutem mi dergo se si mund te lidhem.

 4. #4
  Junior Member
  Join Date
  12-10-2006
  Posts
  18
  Uploads
  0

  Arrow Re: Digi Alb Fullpacket med sport premiere 24/7 online

  Hyni ne keta forum dhe bisedojm me hollesisht ok se si te installohet dhe si te lidhemi ok ...

  Ju Pershendes shqiptaria-gbox

  http://dreamboxmedia.proboards62.com 5. #5
  New Member
  Join Date
  21-04-2008
  Location
  Pleshina
  Posts
  2
  Uploads
  0

  Re: Digi Alb Fullpacket med sport premiere 24/7 online

  [QUOTE=armando02;118034] Krejt cartelet i testoj mir se vini ne serven time

  All Cards will B tested And Fakes will B removed//Local Yes
  Hi to all i have as Local Digi Alb full abo and sport Premiere 16E  158 cards in distance 1

  400-600 cards in distance 2

  With a strong ignore list

  Online all time 24/7!

  Searching especialy Canal + Sweden And Tv 1000 Sweden ....

  And wont more av ITV. Pink + .Total Tv and All card from satelit

  Dhe mire se vini ne forumin tim apo blogspot ....

  Ne qoft se ka nevoj per ndihme dicka ska problem vetem pyetni ..

  Dreambox - Gbox he he mir se vini ...


  Kam kartė lokale (abonin CanaSat dhe C+) dhe jam shumė i interesuar me u kyq nė serverin tėnd (GBox), n'qoft se mė pranon. Mė pėrgjigjesh t'lutem. T'pėrshėndes

 6. #6

  Re: Digi Alb Fullpacket med sport premiere 24/7 online

  Ca eshte kjo? A ka mundesi dikush t'ma shpjegoi?
  Per cfare behet fjale?

Similar Threads

 1. Server online 24/24 JSC Sport + HD
  By narcissik83 in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 06-01-2010, 04:36:49
 2. Replies: 3
  Last Post: 25-03-2009, 17:51:58
 3. premiere full +sport options nagra3 24/7 online
  By ullises in forum CCcam Software and Tools
  Replies: 30
  Last Post: 21-11-2008, 21:33:30
 4. Premiere Sport vs Premiere Fussball Bundesliga
  By lucky_luke_ in forum Spanish / Espańol
  Replies: 5
  Last Post: 09-11-2008, 12:19:41
 5. Distanc 1-158 Local yes Sport Premiere Digi Alb (Fake no)
  By armando02 in forum Swedish / Svenska
  Replies: 0
  Last Post: 04-01-2007, 01:43:14

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •