Results 1 to 2 of 2

Thread: 28E.Shtoj koke te re

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  19-02-2011
  Posts
  10
  Uploads
  0

  28E.Shtoj koke te re

  Pershendejte.

  Dua te shtoj nje koke te re skyuk (28E)

  Tani kam 13E 16 E 19 E dua te shtoj dhe nje satelit tjeter.

  Kam dreambox 500 dhe perdor setting-sat e Vhannibal

  Kam nje problem.Vhanniban nuk ka settings qe i perfshin te 4 satelitet.Si duhet te veproj qe te kem kanalet e te 4 sateliteve ?

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: 28E.Shtoj koke te re

  Ekziston nje teme per dreambox dhe nje tjeter per tas, saç, lnb etj. Mund ti besh atje pyetjet pa pasur nevoje te hapesh teme te re
  Quote Originally Posted by klitoni View Post
  Pershendejte.

  Dua te shtoj nje koke te re skyuk (28E)

  Tani kam 13E 16 E 19 E dua te shtoj dhe nje satelit tjeter.

  Kam dreambox 500 dhe perdor setting-sat e Vhannibal

  Kam nje problem.Vhanniban nuk ka settings qe i perfshin te 4 satelitet.Si duhet te veproj qe te kem kanalet e te 4 sateliteve ?
  Tema mbyllet.

Similar Threads

 1. Question si te instaloj nje satelit me koke dyshe?
  By kapia in forum Albanian / Shqip
  Replies: 64
  Last Post: 01-09-2009, 21:06:52
 2. si te shtoj Tp te reja ...
  By alenelb in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 27-02-2007, 12:41:29

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •