Page 64 of 66 FirstFirst ... 143954596263646566 LastLast
Results 631 to 640 of 660

Thread: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

 1. #631

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  v8 pro.jpgPershendetje , kam nje V8 Pro ( e kam blere tek nje koleg ketu ne forum per dhurate) tani nuk i punojn me linjat dhe pse jane ne rregull qendrojne Idle , ndoshta ka nevoje per flash , por ngaqe nuk dua te bej prova me ndihmon dot njeri me firmware te sakte ?
  faleminderit
  nese link me poshte eshte i sakte , menyra me usb ?a po ka ndonje menyre tjeter ?

  http://freesat.cn/forum/viewtopic.ph...621fff5d7c9780

 2. #632
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2008
  Posts
  130
  Uploads
  14

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Quote Originally Posted by tonn View Post
  v8 pro.jpgPershendetje , kam nje V8 Pro ( e kam blere tek nje koleg ketu ne forum per dhurate) tani nuk i punojn me linjat dhe pse jane ne rregull qendrojne Idle , ndoshta ka nevoje per flash , por ngaqe nuk dua te bej prova me ndihmon dot njeri me firmware te sakte ?
  faleminderit
  nese link me poshte eshte i sakte , menyra me usb ?a po ka ndonje menyre tjeter ?

  http://freesat.cn/forum/viewtopic.ph...621fff5d7c9780
  Linjat nuk duhet te tregojne "Idle" por "Ecm Ready". Keshtu qe mos bej prova kot se nuk ta ka fajin firmweri por linjat

 3. #633

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  flm , per info te njejtat linja tek aparati im punojne pa problem, tek ky nuk punojne...

 4. #634

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  provo a te hapet aplikacioni youtube? se mos ka problem me internetin

 5. #635

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  pershendetje me duhet nje list kanalesh te updatuara per openbox v8 pro toksore...ose satelitor plus toksore bashk..flm

 6. #636
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,615
  Uploads
  286

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  pershendetje ,nqs ka mundesi per nje list kanalesh per aparat Skybox F3 per satelit 13-16-19.Faleminderit

 7. #637

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Pershendetje te Gjitheve.

  Nese dikush ka dhe mundet me duhet nje list kanalesh 13-16-19 + tokesor per Openbox V8 Combo. Flm paraprakisht

 8. #638
  Senior Member
  Join Date
  04-01-2007
  Location
  Sometimes near sometimes far
  Posts
  102
  Uploads
  0

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Pershendetje. Kush mund te jete nje aparat i mire per IPTV dhe DVB-T2.
  Dmth cfare ka sot ne qarkullim ne tregun shqiptar
  Faleminderit

 9. #639
  Senior Member
  Join Date
  25-01-2013
  Posts
  199
  Uploads
  13

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Quote Originally Posted by sinani View Post
  Pershendetje. Kush mund te jete nje aparat i mire per IPTV dhe DVB-T2.
  Dmth cfare ka sot ne qarkullim ne tregun shqiptar
  Faleminderit
  Hidhi nje sy kesaj teme ketu>Satsupreme

 10. #640
  Senior Member
  Join Date
  04-01-2007
  Location
  Sometimes near sometimes far
  Posts
  102
  Uploads
  0

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Quote Originally Posted by bledars View Post
  Hidhi nje sy kesaj teme ketu>Satsupreme
  Faleminderit
  Se kisha pare me pare prandaj mendova se do ishte vendi i duhur.

Similar Threads

 1. New Openbox/Skybox F3 or technomate 5402
  By I am trying in forum General Discussions: Installation and Support
  Replies: 3
  Last Post: 26-05-2014, 16:25:55
 2. Openbox(skybox) upgrade via network
  By alf2005 in forum General Discussions: Installation and Support
  Replies: 2
  Last Post: 07-03-2014, 18:55:24
 3. Replies: 1013
  Last Post: 16-10-2013, 11:12:12
 4. Openbox-Skybox HD Setting
  By taliq in forum Openbox Software and Tools
  Replies: 1
  Last Post: 10-10-2013, 23:29:44
 5. Tutorial RS232 plate Openbox,Skybox... Les connexions.
  By laitram in forum Information et Tutoriels
  Replies: 0
  Last Post: 23-02-2012, 19:19:00

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •