Page 65 of 66 FirstFirst ... 1540556063646566 LastLast
Results 641 to 650 of 659

Thread: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

 1. #641

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  provo a te hapet aplikacioni youtube? se mos ka problem me internetin

 2. #642

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  pershendetje me duhet nje list kanalesh te updatuara per openbox v8 pro toksore...ose satelitor plus toksore bashk..flm

 3. #643
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,527
  Uploads
  280

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  pershendetje ,nqs ka mundesi per nje list kanalesh per aparat Skybox F3 per satelit 13-16-19.Faleminderit

 4. #644

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Pershendetje te Gjitheve.

  Nese dikush ka dhe mundet me duhet nje list kanalesh 13-16-19 + tokesor per Openbox V8 Combo. Flm paraprakisht

 5. #645
  Member
  Join Date
  04-01-2007
  Location
  Sometimes near sometimes far
  Posts
  87
  Uploads
  0

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Pershendetje. Kush mund te jete nje aparat i mire per IPTV dhe DVB-T2.
  Dmth cfare ka sot ne qarkullim ne tregun shqiptar
  Faleminderit

 6. #646
  Senior Member
  Join Date
  25-01-2013
  Posts
  195
  Uploads
  13

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Quote Originally Posted by sinani View Post
  Pershendetje. Kush mund te jete nje aparat i mire per IPTV dhe DVB-T2.
  Dmth cfare ka sot ne qarkullim ne tregun shqiptar
  Faleminderit
  Hidhi nje sy kesaj teme ketu>Satsupreme

 7. #647
  Member
  Join Date
  04-01-2007
  Location
  Sometimes near sometimes far
  Posts
  87
  Uploads
  0

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Quote Originally Posted by bledars View Post
  Hidhi nje sy kesaj teme ketu>Satsupreme
  Faleminderit
  Se kisha pare me pare prandaj mendova se do ishte vendi i duhur.

 8. #648
  Senior Member ferrariteam's Avatar
  Join Date
  20-01-2009
  Location
  italy
  Posts
  276
  Uploads
  0

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Mirmroma te gjithe...kemi nji openbox v8 combo dhe ne ekran del SE check failed...dhe bllokohet nuk punon as me telecomande...presim nga mjeshtrat ndonji mendim..ft

 9. #649
  Junior Member
  Join Date
  28-12-2012
  Posts
  17
  Uploads
  1

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Pėrshėndetje!
  Nėse ka dikush njė sw abs file, pėr Skybox F6.

 10. #650
  Junior Member
  Join Date
  13-10-2016
  Posts
  18
  Uploads
  0

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  pershendetje ,
  kam nje v8pro kam nevoje per firmware te ri , mesa shoh tek fresat.cn ka disa opsione , a ka ndonjeri nga ju info per kete aparat ? menyren si behet firmware ?
  ***ext links to other site***

  ky link tek ky web a eshte i sakte ? e ka provuar ndonje nga ju ?

  flm

Similar Threads

 1. New Openbox/Skybox F3 or technomate 5402
  By I am trying in forum General Discussions: Installation and Support
  Replies: 3
  Last Post: 26-05-2014, 16:25:55
 2. Openbox(skybox) upgrade via network
  By alf2005 in forum General Discussions: Installation and Support
  Replies: 2
  Last Post: 07-03-2014, 17:55:24
 3. Replies: 1013
  Last Post: 16-10-2013, 11:12:12
 4. Openbox-Skybox HD Setting
  By taliq in forum Openbox Software and Tools
  Replies: 1
  Last Post: 10-10-2013, 23:29:44
 5. Tutorial RS232 plate Openbox,Skybox... Les connexions.
  By laitram in forum Information et Tutoriels
  Replies: 0
  Last Post: 23-02-2012, 18:19:00

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •