Page 68 of 68 FirstFirst ... 18435863666768
Results 671 to 674 of 674

Thread: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

 1. #671
  Junior Member
  Join Date
  12-03-2010
  Posts
  23
  Uploads
  0

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Faleminderit eglisa dhe benardi,por nese mundeni me dergoni ndonje soft me emulator se me kodet qe me dhate nuk po e zgjidh dot.

 2. #672
  New Member
  Join Date
  13-11-2017
  Posts
  4
  Uploads
  0

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Pershendetje kam nje v8golden i cili po punonte shum mir me digitalb tokesor e ca kanale tring por pasi i bera upgrade kanalet me pagese dalin encrypted mundet njeri te me shpjegoje ose te me ndihmoje ne zgjidhjen e ketij problemi

 3. #673

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  T do te keshe pare Tringun me cccam dhe e ke fshire tani nuk shikon dot ne tokesor pervec 2 frequenca TVSH dhe 1 Klan. Nje freq. e Tring ch57 dhe 3 te Digitalb jane te koduara.

 4. #674
  Senior Member
  Join Date
  07-08-2013
  Posts
  270
  Uploads
  0

  Re: Openbox/SKYBox/Wiztech/Solomend Te Gjithe Modelet, Firm, Soft, Key etj.

  Ore me gjithe mend qe paketa tring tokesor spo merret vesh fare, por tani une kam ok komplet tring sport, paketen e filmave si super, aksion, fantasi, komedi shqip dhe life, ndersa tring max nuk me del fare, edhe kanalet fox nuk hapen, tung.

Page 68 of 68 FirstFirst ... 18435863666768

Similar Threads

 1. Openbox-Skybox HD Setting
  By taliq in forum Openbox Software and Tools
  Replies: 2
  Last Post: 24-06-2018, 12:39:03
 2. New Openbox/Skybox F3 or technomate 5402
  By I am trying in forum General Discussions: Installation and Support
  Replies: 3
  Last Post: 26-05-2014, 16:25:55
 3. Openbox(skybox) upgrade via network
  By alf2005 in forum General Discussions: Installation and Support
  Replies: 2
  Last Post: 07-03-2014, 18:55:24
 4. Replies: 1013
  Last Post: 16-10-2013, 11:12:12
 5. Tutorial RS232 plate Openbox,Skybox... Les connexions.
  By laitram in forum Information et Tutoriels
  Replies: 0
  Last Post: 23-02-2012, 19:19:00

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •