Results 1 to 2 of 2

Thread: nukbarrij te kap eutelsat..

 1. #1
  New Member
  Join Date
  25-11-2011
  Posts
  1
  Uploads
  0

  nukbarrij te kap eutelsat..

  Kam nje dm500 dhe nje sac me kok dyshe..kam arritur te kap sinjal 90 me hotbird eutelsat spo mund ta kap dot me shum se 70 sinjal por qe.nuk me hap stacionet me kaq sinjal.
  mund te me ndihmoni?nuk e kam idene ku eshte problemi sepse kam provuar dy koka dyshe dhe prap e njejta gje

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: nukbarrij te kap eutelsat..

  Si fillim duhet te lexosh rregulloren pastaj re besh nje prezantim pasi te besh keto mund te postosh ne forum. Ekziston nje teme per tas sac etj ku mund te kerkosh aty ndihme. Tema mbyllet.

Similar Threads

 1. Eutelsat assure la diffusion des Jeux de la Francophonie via le satellite EUTELSAT 7A
  By Andrushenka in forum L'actualité Journalière sur la Télévision par le câble et le Satellite
  Replies: 0
  Last Post: 08-09-2013, 16:00:40
 2. Eutelsat : Entrée en service du satellite EUTELSAT 70B
  By Andrushenka in forum L'actualité Journalière sur la Télévision par le câble et le Satellite
  Replies: 0
  Last Post: 16-01-2013, 14:59:56
 3. Eutelsat lanzará, en 2013, el Eutelsat 25B1
  By OnePiece in forum Noticias Diarias sobre TDT y el Satélite
  Replies: 0
  Last Post: 13-03-2012, 16:19:21
 4. Replies: 0
  Last Post: 12-03-2012, 13:03:19

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •