Results 1 to 5 of 5

Thread: ndhim per dreambox 500

 1. #1
  New Member
  Join Date
  27-10-2013
  Posts
  3
  Uploads
  0

  ndhim per dreambox 500

  e kam nje dreambox 500 s
  image e ka gemini
  por ju lutem te me ndhimoni rethe
  softcam
  si duhet edhe me qvar dreamloder duhet per softcame
  ju flm

 2. #2
  Senior Member eglisa's Avatar
  Join Date
  06-08-2013
  Posts
  177
  Uploads
  0

  Re: ndhim per dreambox 500

  Quote Originally Posted by blero1 View Post
  e kam nje dreambox 500 s
  image e ka gemini
  por ju lutem te me ndhimoni rethe
  softcam
  si duhet edhe me qvar dreamloder duhet per softcame
  ju flm
  Ke nga te gjitha por ne vendin e duhur.Dreambox - image, firm, soft, etj.


 3. #3
  New Member
  Join Date
  27-10-2013
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Re: ndhim per dreambox 500

  te flm por ke mundesi te me ndhimos se si shkon kjo
  a duhet edhe internet me u lidhe per softcam apo
  dhe me qilin dreamloder duhet
  te flm

 4. #4
  →«•»Sat-Master«•»← *M@STER-S@T-TV*'s Avatar
  Join Date
  18-11-2010
  Location
  Vendi i Shqiponjave
  Posts
  1,519
  Uploads
  188

  Re: ndhim per dreambox 500

  Quote Originally Posted by blero1 View Post
  te flm por ke mundesi te me ndhimos se si shkon kjo
  a duhet edhe internet me u lidhe per softcam apo
  dhe me qilin dreamloder duhet
  te flm
  persh mos hapni tema te reja kur ekziston nje tille ketu

 5. #5
  Super Moderator gertl's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Location
  Hajt se folim
  Posts
  9,387
  Uploads
  1,424

  Re: ndhim per dreambox 500

  O blero po mire mo vlla po nuk shikon qe eshte nje teme e hapur per Dreambox? Pse u dashka te hapesh teme tjeter?

  KETU per problemet qe ke me dreamboxin

  TEMA MBYLLET

  Quote Originally Posted by blero1 View Post
  te flm por ke mundesi te me ndhimos se si shkon kjo
  a duhet edhe internet me u lidhe per softcam apo
  dhe me qilin dreamloder duhet
  te flm

Similar Threads

 1. ndhim ndhim 21 plus mbydhur
  By veronarama in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 20-12-2009, 09:56:11
 2. ndhim ju lutem sa me shpejt
  By veronarama in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 31-10-2009, 15:46:52
 3. Ndhim ...humax va5200
  By veronarama in forum Humax Software and Tools
  Replies: 0
  Last Post: 19-10-2009, 11:49:06
 4. ndhim humax
  By veronarama in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 21-07-2009, 09:04:18
 5. ju lutem ndhim
  By blerimrama in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 20-07-2009, 17:01:09

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •