Results 1 to 4 of 4

Thread: hi

 1. #1

  hi

  kush mund te ndihmosh satelitit Azerspace-1 kanalet qe japin sport do te mbyllen me vone ?

 2. #2
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,663
  Uploads
  288

  Re: hi

  Quote Originally Posted by rei1990 View Post
  kush mund te ndihmosh satelitit Azerspace-1 kanalet qe japin sport do te mbyllen me vone ?
  kush e di cdo ndodhe me vone,ne dime qe kanalet qe trasmetojne sport do vazhdojne si ne kriptim,Biss,apo Feed di service do kete gjithmone kanale ku mund te shikojme sportin falas si ne Azerspace 46 est po ashtu mund te gjejme keto kanale dhe ne shume satelite te tjere

 3. #3

  Re: hi

  ky sateliti eshte i azerbaycan dhe dhe do ket paketen e vet GMG me duket dhe keto kanalet mund te futen ne kete paket

 4. #4
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: hi

  Quote Originally Posted by rei1990 View Post
  ky sateliti eshte i azerbaycan dhe dhe do ket paketen e vet GMG me duket dhe keto kanalet mund te futen ne kete paket
  Duhet te prezantohesh dhe te lexosh rrevulloren ne menyre qe mos e shkelesh.
  Ekziston nje teme per antena dhe frekuenca dhe nuk eshte e nevojshme te hapet nje e re.
  Tema mbyllet.

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •