Results 1 to 2 of 2

Thread: hi

 1. #1

  hi

  prsh kush me sugjeron se ku mund te vendos anten sateliti me dy LNB ku satelit per te par ndeshje dhe filma me biss ?

 2. #2
  Super Moderator fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,217
  Uploads
  113

  Re: hi

  Quote Originally Posted by rei1990 View Post
  prsh kush me sugjeron se ku mund te vendos anten sateliti me dy LNB ku satelit per te par ndeshje dhe filma me biss ?
  Pse nuk mjafton kjo tema ketu http://www.satsupreme.com/showthread...-pyetje/page87 per te bere pyetjen tende ?????
  Eshte mire te lexosh edhe kete temen ketu http://www.satsupreme.com/showthread...orja-e-Forumit

  Kjo MBYLLET

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •